دانلود Gaphor 2.25.1 – نرم افزار طراحی و ترسیم انواع دیاگرام

دانلود Gaphor 2.25.1 - نرم افزار طراحی و ترسیم انواع دیاگرام

 

دانلود Gaphor

| نرم افزار طراحی و ترسیم انواع دیاگرام |

 

Gaphor 2.25.1 نام یک ابزار جدید، کاربردی و حرفه‌ای در زمینه‌ی طراحی و ترسیم انواع دیاگرام و نمودار است که بسیاری از مهندسان می‌توانند از آن نهایت استفاده را داشته باشند. فلوچارت‌ها و دیاگرام‌ها ابزارهای مهم در حوزه برنامه نویسی و مهندسی نرم‌افزار هستند. این اشکال هندسی به برنامه نویسان کمک می‌کنند تا فرایندها و الگوریتم‌ها را به صورت گرافیکی و قابل فهم نمایش دهند. این گرافیک‌ها، ترتیب اجرای مراحل و مسیرهای ممکن را به صورت واضح نشان می‌دهند و برای درک و توضیح بهتر فرایندهای پیچیده بسیار مناسب هستند.

فلوچارت‌ها و دیاگرام‌ها از اشکال هندسی مختلف تشکیل شده‌اند که هریک معانی خاص خود را دارند. این اشکال، نقش مراحل کار را نمایش می‌دهند و با استفاده از خطوط و توصیفات، ارتباط بین این مراحل را بیان می‌کنند. نوع شکل‌ها و عناصر مورد استفاده در فلوچارت و دیاگرام‌ها به وابستگی به متدولوژی کار و نیازهای پروژه است. مزیت اصلی استفاده از فلوچارت و دیاگرام‌ها در برنامه نویسی، روشن شدن فرایندها و الگوریتم‌ها به برنامه نویسان و سایر اعضای تیم توسعه است. این اشکال هندسی به وضوح و قابل فهم نشان می‌دهند که هر قدم چگونه اجرا می‌شود و چگونه به قسمت دیگری از برنامه هدایت می‌شود. این به برنامه‌نویسان کمک می‌کند تا خطاها را به راحتی ردیابی کنند و بهبود‌های مورد نیاز را درک و اعمال کنند. اگر که به دنبال ابزاری برای طراحی و ترسیم انواع دیاگرام و فلوچارت شامل UML, SysML, RAAML, C4 و … هستید، توصیه می‌کنیم این ابزار مفید و کاربردی را از دست ندهید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Gaphor را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Gaphor :

– امکان طراحی انواع نمودار، فلوچارت و دیاگرام

– مناسب برای نیاز برنامه‌نویسان و مهندسین نرم افزار

– امکان ساخت طرح‌های مختلف شامل UML, SysML, RAAML, C4 و …

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Gaphor2 300x235 - دانلود Gaphor 2.25.1 - نرم افزار طراحی و ترسیم انواع دیاگرام Gaphor1 300x172 - دانلود Gaphor 2.25.1 - نرم افزار طراحی و ترسیم انواع دیاگرام

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 35.6 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR