بالا بردن کیفیت فیلم با هوش مصنوعی؛ سرویس VideoGigaGAN برای تبدیل ویدیوهای تار به HD

بالا بردن کیفیت فیلم با هوش مصنوعی؛ سرویس VideoGigaGAN برای تبدیل ویدیوهای تار به HD

 

بالا بردن کیفیت فیلم با هوش مصنوعی

| سرویس VideoGigaGAN برای تبدیل ویدیوهای تار به HD |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که بتوانید از طریق آن، ویدیوهای قدیمی خود را به کیفیت HD تبدیل کنید. این سرویس جدید که توسط شرکت ادوبی (Adobe) طراحی شده، به شما امکانی می‌دهد که بتوانید ویدیوهای تار را با هوش مصنوعی جادویی، به کیفیت HD تبدیل کنید. اگر که شما هم تعداد زیادی ویدیوی قدیمی با کیفیت پایین دارید و می‌خواهید کیفیت آن‌ها را ارتقا دهید، ما برایتان یک سرویس جدید را معرفی می‌کنیم که قادر است چنین کاری را با سهولت بسیار برای شما انجام دهد.

این هوش مصنوعی جدید می‌تواند رزولوشن ویدیوهای شما را تا 8 برابر بدون هیچ پیش‌نیاز خاصی ارتقا دهد. شرکت ادوبی مدعی این است که هوش مصنوعی فوق، قادر است ویدیوها را با استفاده از متدهای VSR، تا 8 برابر رزولوشن اصلی ارتقا داده و کیفیت آن را بالا ببرد. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

 

 

این سرویس، در حال حاضر در مرحله معرفی اولیه بوده و نمونه‌ای از خروجی آن را می‌توانید در لینک پروژه آن مشاهده کنید.

VideoGigaGAN

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR