تشخیص متون تولید شده با هوش مصنوعی – Undetectable.ai

تشخیص متون تولید شده با هوش مصنوعی - Undetectable.ai

 

تشخیص متون تولید شده با هوش مصنوعی – Undetectable.ai

| چگونه بفهمیم که محتوایی با هوش مصنوعی تولید شده یا نه؟ |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که بتوانید از طریق آن، تشخیص دهید که یک محتوای متنی به‌خصوص توسط هوش مصنوعی تولید شده یا خیر؟ این روزها که هوش مصنوعی برای هر نیاز ییک ابزار به‌خصوص در دسترس کاربران قرار داده، تشخیص اصالت محتوای موجود در شبکه‌های اجتماعی، مقالات اینترنتی و … بسیار دشوار و پیچیده شده است. تا جایی که به تازگی شاهد اضافه شدن هشداری مبنی بر احتمال تولید شدن عکس یا ویدیو توسط هوش مصنوعی در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام، ایکس و … هستیم. در کنار این‌ها، در برخی مواقع احتیاج داریم که اصالت یک محتوای متنی را تشخیص دهیم و بفهمیم که آیا این محتوا توسط هوش مصنوعی ساخته شده یا اینکه فرد به خودی خود آ نرا تولید نموده است.

در این مطلب از سایت یاس دانلود، پلتفرم جدیدی را به شما معرفی می‌کنیم که از طریق آن می‌توانید به سادگی متون مدنظر خود را از جهت اصالت تشخیص دهید. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

 

 

undetectable.ai1  300x139 - تشخیص متون تولید شده با هوش مصنوعی - Undetectable.ai

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

سرویس زیر به شما امکانی می‌دهد که بتوانید به سرعت متون تولید شده با ماشین (هوش مصنوعی) را از متون نوشته شده توسط انسان تشخیص دهید. تنها کافی‌ست که متن مورد نظر خود را در این وب‌سایت وارد و با یک کلیک، اصالت آن را بسنجید.

undetectable.ai

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR