یادگیری، آموزش برنامه نویسی و ارتقای مهارت – Code Avengers

یادگیری، آموزش برنامه نویسی و ارتقای مهارت - Code Avengers

 

یادگیری، آموزش برنامه نویسی و ارتقای مهارت – Code Avengers

| برنامه‌نویسی را با چاشنی سرگرمی بیاموزید! |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که بتوانید به کمک آن، به یک مرجع جامع برای یادگیری، آموزش برنامه نویسی و ارتقای مهارت آن بپردازید. همانطور که می‌دانید، در عصر تکنولوژی بسیاری افراد می‌کوشند که دانش خود را تا حد ممکن به دستاوردهای روز دنیای فناوری نزدیک کنند. یکی از حوزه‌های فعالیت علاقه‌مندان، یادگیری مهارت برنامه‌نویسی است که بسیاری از افراد، به روش‌های ناصحیح و غلط آموزش دیدن را شروع می‌کنند و همین امر، ممکن است تا سال‌ها آن‌ها را از آنچه که باید، عقب بیندازد.

در این مطلب از سایت یاس دانلود، پلتفرم جدیدی را به شما معرفی می‌کنیم که از طریق آن می‌توانید مهارت برنامه‌نویسی را با چاشنی سرگرمی یاد بگیرید. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

 

 

کد اونجرز (Code Avengers)، چیزی فراتر از منبع آموزش یا مرکز آموزش دیجیتال است. به لطف پلتفرم یادگیری آنلاین، موتور هوش آموزشی و دیگر امکانات گنجانده شده در این سیستم، افرادی که می‌خواهند در حوزه برنامه‌نویسی مهارت کسب کنند، به یک تجربه کاملا شخصی بسته به معلومات فعلی خود خواهند رسید.

کد اونجرز، حاوی ده‌ها ساعت آموزش مجازی به زبان‌های مختلف برای یادگیری مهارت برنامه‌نویسی به زابن‌های HTML, CS, JavaScript, Python و … است که مخاطب می‌تواند در یک فضای جذاب و نوآورانه این مهارت‌ها را بیاموزد. یادگیری با رویکرد ساخت پروژه‌های واقعی، سرگرمی با بازی‌ها و … از جمله مهم‌ترین جنبه‌های آموزشی این پلتفرم محبوب و پرطرفدار است.

Code Avengers1 300x222 - یادگیری، آموزش برنامه نویسی و ارتقای مهارت - Code Avengers

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

codeavengers.com

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR