دانلود Devart dbForge Source Control for SQL Server 2.7.2 – سورس کنترل برای اس کیو ال سرور

دانلود Devart dbForge Source Control for SQL Server 2.7.2 - سورس کنترل برای اس کیو ال سرور

 

دانلود Devart dbForge Source Control for SQL Server

| سورس کنترل برای اس کیو ال سرور |

 

Devart dbForge Source Control for SQL Server 2.7.2 نام یک افزونه جدید و کاربردی برای توسعه‌دهندگان پایگاه داده اس کیو ال سرور (SQL Server) است که به کمک آن، می‌توانید امکان سورس کنترل را به این سیستم مدیریت پایگاه داده اضافه کنید. اگر از متخصصین پایگاه داده باشید، احتمالا به خوبی با SSMS (SQL Server Management Studio) آشنایی دارید. این برنامه در واقع یک محیط گرافیکی ساده و در عین حال پرامکانات برای مدیریت پایگاه داده اس کیو ال سرور است که می‌توان از طریق آن به دیتابیس اس کیو ال سرور متصل و عملیات مورد نظر را روی آن اجرا کرد.

از آنجا که معمولا در پروژه‌]ای واقعی هب طور همزمان چندین توسعه‌دهندگان در حال کار هستند، بسیار مهم است که تغییرات هر توسعه‌دهنده مدیریت شده و جلوی مشکلاتی همچون از دست رفتن تغییرات گرفته شود. علاوه بر این، این نکته که هر تغییر توسط کدام یک از اعضای تیم صورت گرفته نیز حائز اهمیت است. افزونه جدیدی که برای اس کیو ال سرور آماده کرده‌ایم، قابلیت سورس کنترل را به Microsoft SQL Server SSMS اضافه می‌:ند تا بتوانید از امکان کنترل ورژن در پروژه‌ها نهایت استفاده را داشته باشید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Devart dbForge Source Control for SQL Server را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Devart dbForge Source Control for SQL Server :

– افزودن امکان ورژن کنترل برای توسعه پایگاه داده اس کیو ال سرور

– امکان کامیت و ریورت تغییرات

– مشاهده کانفلیکت‌ها و برطرف کردن آن‌ها

– امکان ردیابی تغییرات صورت گرفته در تیم‌های توسعه پایگاه داده

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Devart dbForge Source Control for SQL Server1 300x213 - دانلود Devart dbForge Source Control for SQL Server 2.7.2 - سورس کنترل برای اس کیو ال سرور Devart dbForge Source Control for SQL Server2 300x226 - دانلود Devart dbForge Source Control for SQL Server 2.7.2 - سورس کنترل برای اس کیو ال سرور

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 62.5 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR