دسترسی به نمونه کد، ارتباط با دیگر دولوپرها و دسترسی به جامعه بزرگ برنامه‌نویسان دنیا – Coderwall

دسترسی به نمونه کد، ارتباط با دیگر دولوپرها و دسترسی به جامعه بزرگ برنامه‌نویسان دنیا - Coderwall

 

دسترسی به نمونه کد، ارتباط با دیگر دولوپرها و دسترسی به جامعه بزرگ برنامه‌نویسان دنیا

| وب‌سایت Coderwall؛ یک مرجع کامل برای برنامه‌نویسان |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک معرفی جدید را در نظر داریم که می‌توان از آن به عنوان مرجعی مناسب برای برنامه‌نویسان نام برد. در دنیای امروزی با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ورود کامپیوتر به تمامی جوامع، برنامه‌نویسی به یکی از مهمترین مهارت‌ها تبدیل شده است. برنامه‌نویسی، همواره یکی از حرفه‌های محبوب بوده و در جهان، بخش بزرگی از افراد به حرفه‌ی برنامه‌نویسی روی آورده‌اند. در حال حاضر، برنامه‌نویسی توسط بسیاری از شرکت‌های بزرگ و استارتاپ‌ها به عنوان یکی از مهمترین نیازمندی‌های آن‌ها در دنیای رقابتی امروزی، به حساب می‌آید. Coderwall به یک پلتفرم آنلاین برای برنامه‌نویسان مشهور است که هدف اصلی آن به اشتراک گذاری تجربیات و دانش افراد در این حوزه با جامعه برنامه‌نویسی جهانی است. این سایت شامل بیش از 500 هزار عضو و 60 هزار پروفایل برنامه‌نویسی است که میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا از آن استفاده می‌کنند. صدها نفر در این سایت نوشته‌های خود را درباره مهارت‌ها و زمینه‌های کاری مختلف، از جمله توسعه وب، iOS، اندروید، علم داده ، مهندسی نرم افزار و… به اشتراک می‌گذارند.

این پلتفرم به برنامه‌نویسان کمک می‌کند تا با توجه به تجربیات خود ، از این بستر برای دستیابی به کارهای جدیدی که در طول فعالیت حرفه‌ای خود می‌توانند داشته باشند، استفاده کنند. از سوی دیگر، کدروال دارای چارچوبی برای ارائه محتوا برای برنامه‌نویسان است که به بهبود دانش فردی و جامعه برنامه نویسی راهنمایی می‌کند. تمام پست‌هایی که در این پلتفرم به اشتراک گذاشته می‌شوند، همچنین شامل محتوای علمی، نکات کاربردی و جدیدترین تکنولوژی‌ها در زمینه‌ی برنامه‌نویسی هستند که می‌تواند به عنوان یکی از بهترین منابع یادگیری برنامه‌نویسی شناخته شود. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

 

 

وب‌سایت فوق از طریق آدرس coderwall.com در دسترس است.

Coderwall1 300x139 - دسترسی به نمونه کد، ارتباط با دیگر دولوپرها و دسترسی به جامعه بزرگ برنامه‌نویسان دنیا - Coderwall

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR