دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس – Programming: Principles and Practice Using C++, 3rd Edition – PDF

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس - Programming: Principles and Practice Using C++, 3rd Edition - PDF

 

دانلود کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس

| ‏‏‎ Programming: Principles and Practice Using C++, 3rd Edition – PDF|

 

کتاب آموزش برنامه نویسی به زبان سی پلاس پلاس (Programming: Principles and Practice Using C++, 3rd Edition – PDF) نام یک کتاب الکترونیکی (PDF) جدید، پرمحتوا و ارزشمند جهت یادگیری مهارت برنامه‌نویسی به زبان سی پلاس پلاس به شکل اصولی و دقیق است. این کتاب که به تاگی منتشر شده، توسط مخترع اصلی زبان برنامه‌نویسی ++C نگارش یافته و میلیون‌ها نفر در سرتاسر دنیا از این مرجع برای یادگیری این مهارت استفاده می‌کنند. این کتاب سعی می‌کند تا مخاطب را به شکل کلی با مفهوم برنامه‌نویسی، اصول برنامه‌نویسی شیء گرا و لاجیک برنامه‌نویسی آشنا کند. با توجه به اینکه هنوز هم سی پلاس پلاس به عنوان یکی از برترین و پرکاربردترین برنامه‌ها در پروژه‌های واقعی مورد استفاده است، مطالعه این کتاب می‌تواند تا حد بسیاری برای شما کاربردی و مفید باشد.

این کتاب، مناسب برای همه افرادی است که قصد دارند از ابتدا تا پایان، مفاهیم برنامه‌نویسی را به صورت قدم به قدم فرا گرفته و مهارت خود را در این زمینه تقویت کنند. در نظر بگیرید که هدف شما ساخت برنامه‌هایی است که بتوانند دیگران هم از آن استفاده و کد آن را نگهداری کنند. این کتاب بر مفاهیم پایه و اساسی برنامه‌نویسی تمرکز دارد و برای همه افراد کامپیوتری مفید است.  پیشنهاد میکنیم کتاب آموزش گیت  (Git Mastery: Accelerated Crash Course – PDF) را به صورت رایگان از ادامه ی مطلب دریافت نمایید.

 

نویسنده/مترجم: Bjarne Stroustrup
تعداد صفحات: 656
فرمت: کتاب PDF
زبان: انگلیسی

 

 

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : PDF
  • حجم : 30.8 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR