تخته وایت برد مجازی رایگان و متن باز – Excalidraw

تخته وایت برد مجازی رایگان و متن باز - Excalidraw

 

تخته وایت برد مجازی رایگان و متن باز

| Excalidraw؛ بدون نیاز به نصب نرم افزار و به صورت آنلاین |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که بتوانید از طریق آن، همواره و از طریق هر دستگاهی به یک تخت وایت برد مجازی دسترسی داشته باشید. همه ما تخته وایت برد را می‌شناسیم؛ یک صفحه سفید رنگ که با ماژیک‌های رنگی در مدرسه یا دانشگاه از طریق آن مطالب آموزشی به مخاطبان منتقل می‌شد. این روزها با کمک تکنولوژی، تقریبا یکایک روش‌های آموزش قدیمی منسوخ شده و ابزارهای جدید جایگزین آن می‌شوند. به کمک سرویس جدیدی که در این مطلب به شما معرفی می‌کنیم، دیگر حتی نیازی هم به نصب نرم افزار تته وایت برد مجازی نخواهید داشت؛ زیرا که این وب‌سایت به طور آنلاین خدمت مورد نظر را در دسترس شما می‌گذارد.

تخته وایت برد مجازی یک ابزار دیجیتال است که به شما امکان می دهد تا وظایف تخته سفید را به صورت آنلاین و تعاملی در دسترس داشته باشید. با استفاده از این ابزار، شما می توانید مفهوم ها، ایده ها، نمودارها، و توضیحات را به صورت گرافیکی بر روی یک صفحه سفید مجازی ثبت کنید. تخته وایت برد مجازی برای مجموعه وسیعی از کاربردها مناسب است که از جمله آن‌ها می‌توان به آموزش آنلاین، جلسات تیمی، توسعه ایده‌ها، جلسات مشاوره و استارتاپ و … اشاره کرد. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

 

 

برای دسترسی به این سرویس، وارد وب‌سایت excalidraw.com شوید.

امکانات Excalidraw :

– رایگان و متن‌باز بودن

– امکان استفاده بی‌محدودیت از تخته وایت برد مجازی

– امکان نوشتن با دست خط شخصی

– امکانات شخصی سازی

– دارا بودن دارک مود

– امکان اضافه کردن عکس

– دارا بودن لایبرری اشکال هندسی

– قابلیت خروجی گرفتن در فرمت PNG, SVG

– دارا بودن Undo / Redo

– امکان Zoom بر روی صفحه

– پشتیبانی از PWA (حتی به صورت آفلاین)

– امکان همکاری تیمی

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

Excalidraw1 300x145 - تخته وایت برد مجازی رایگان و متن باز - Excalidraw

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

Excalidraw2 300x145 - تخته وایت برد مجازی رایگان و متن باز - Excalidraw

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR