دانلود کتاب 50 مفهوم مهم در پایتون که هر دولوپری باید بداند -‏‏ ‎50 Python Concepts Every Developer Should Know – PDF

دانلود کتاب 50 مفهوم مهم در پایتون که هر دولوپری باید بداند -‏‏ ‎50 Python Concepts Every Developer Should Know - PDF

 

دانلود کتاب 50 مفهوم مهم در پایتون که هر دولوپری باید بداند

| ‏‏‎ ‎50 Python Concepts Every Developer Should Know – PDF|

 

کتاب 50 مفهوم مهم در پایتون که هر دولوپری باید بداند (‎50 Python Concepts Every Developer Should Know – PDF) نام یک کتاب الکترونیکی (PDF) جدید، پرمحتوا و ارزشمند جهت آشنایی حرفه‌ای با مهارت برنامه‌نویسی به زبان پایتون است. اگر که شما نیز از علاقه‌مندان به یادگیری مهارت برنامه‌نویسی به زبان پایتون هستید و می‌خواهید این آموزش را از روش سنتی یعنی مطالعه‌ی کتاب شروع کنید، ما برایتان یک کتاب جدید و معتبر را آماده کرده‌ایم که با آن می‌توانید به شکلی اصولی یادگیری پایتون را استارت بزنید. در این کتاب، 50 مفهوم مهم و کلیدی در زبان برنامه نویسی پایتون مورد توجه و اشاره قرار گرفته که هر دولوپری باید آن را بداند.

آیا از مطالعه مفاهیم تکراری خسته شده و به دنبال مفاهیم به‌روز و جدید در برنامه‌نویسی پایتون هستید؟ کتابی که در این مطلب برای شما آماده کرده‌ایم، یک انتخاب بسیار عالی است. در این کتاب سعی شده تعداد 50 مفهوم کلیدی و مهم در زبان برنامه‌نویسی پایتون به شما آموزش داده شود که به عنوان یک دولوپر، بتوانید بر آن‌ها تسلط داشته باشید.  پیشنهاد میکنیم کتاب 50 مفهوم مهم در پایتون که هر دولوپری باید بداند (‎50 Python Concepts Every Developer Should Know – PDF) را به صورت رایگان از ادامه ی مطلب دریافت نمایید.

 

نویسنده/مترجم: Hernando Abella
تعداد صفحات: 182
فرمت: کتاب PDF
زبان: انگلیسی

 

 

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : PDF
  • حجم : 13 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR