آموزش مشاهده یک وب‌سایت در ظاهر چند سال قبل – Wayback Machine

آموزش مشاهده یک وب‌سایت در ظاهر چند سال قبل - Wayback Machine

 

آموزش مشاهده یک وب‌سایت در ظاهر چند سال قبل

| چگونه می‌توان به آرشیو چندین سال قبل یک وب‌سایت دسترسی داشت؟ |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که بتوانید از طریق آن، به سرعت ظاهر وب‌سایت مورد نظر خود را به چند سال قبل برگردانید و ببینید که در ابتدای تولد، وب‌سایت مورد علاقه‌ی شما چه شکل و ظاهری داشته است. همه ما به خوبی می‌دانیم که اینترنت، طی چند سال اخیر تغییر و تحولات متعددی را تجربه کرده و ظاهر وب‌سایت‌هایی که به طور روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنیم، هیچ‌گاه به اندازه‌ی امروز پیشرفته و شکیل نبوده است.

دسترسی به آرشیو وب‌سایت‌های اینترنتی، راهی است که شما می‌توانید ظاهر یک وب‌سایت دلخواه را در چند سال قبل مشاهده کنید. برای مثال، شما می‌توانید آدرس هر سایتی را در این سرویس وارد کنید و ببینید که ظاهر آن در چند سال به چه صورت بوده است. پیشنهاد می‌کنیم وب‌سایت‌های پراستفاده‌ی خود را در این سرویس امتحان کنید و نتایج جالبی که مشاهده می‌کنید را با ما به‌اشتراک بگذارید. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

 

 

برای دسترسی به این سرویس، وارد وب‌سایت https://archive.org/web شده و در کادر میانی، آدرس وب‌سایت مدنظر خود را وارد و با کلیک بر روی Browse History نتیجه را مشاهده کنید.

Wayback Machine1 300x138 - آموزش مشاهده یک وب‌سایت در ظاهر چند سال قبل - Wayback Machine

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

Wayback Machine2 300x139 - آموزش مشاهده یک وب‌سایت در ظاهر چند سال قبل - Wayback Machine

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR