دانلود PermissionsCopy 2024.02.07.01 – نرم افزار کپی کردن دسترسی‌ها در ویندوز

دانلود PermissionsCopy 2024.02.07.01 - نرم افزار کپی کردن دسترسی‌ها در ویندوز

 

دانلود PermissionsCopy

| نرم افزار کپی کردن دسترسی‌ها در ویندوز |

 

PermissionsCopy 2024.02.07.01 نام یک اپ رایگان و کاربردی است که به شما اجازه می‌دهد بتوانید مجموعه دسترسی‌ها مربوط به کاربران یا گروه کاربران را در ویندوز، کپی، جابه‌جا و مدیریت کنید. زمانی که شما وظیفه مدیریت کاربران در شبکه را بر عهده داشته باشید، دسترسی به فایل‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا که برخی کاربران می‌توانند به اطلاعاتی مشخص دسترسی و برخی دیگر نمی‌توانند این دسترسی را داشته باشند. با توجه به حساسیت این موضوع، لازم است که همواره از صحت دسترسی‌های اعطا شده به کاربر یا گروه کاربران اطمینان حاصل کرده باشید. نرم افزاری که در این مطلب برای شما آماده کرده‌ایم، با هدف مدیریت دسترسی‌ها و همینطور صرفه‌جویی در زمان انجام این فرآیند طراحی شده است.

این نرم افزار در واقع یک ابزارک کاربردی برای مدیریت دسترسی کاربران در ویندوز است که می‌توان با آن، دسترسی کاربران را از روی همدیگر کپی و دسترسی‌ها مشابه به هم به کاربران اعطا کرد. به دلیل اینکه دسترسی همه کاربران یک گروه نمی‌تواند یکسان باشد، برخی اوقات ترجیح بر این است که دسترسی‌ها را به صورت فردی به کاربران بدهند. ابزاری که در این مطلب برای شما آماده کرده‌ایم، با هدف سهولت در انجام این امر توسعه یافته و به شما امکانی می‌دهد که بتوانید تمام یک دسترسی مشخص از کاربر را کپی و مشابه آن را بر روی کاربری دیگر اعمال کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار PermissionsCopy را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار PermissionsCopy :

– امکان کپی کردن دسترسی کاربران

– قابلیت کپی، جابه‌جایی و مدیریت دسترسی‌ها

– مناسب برای مدیریت دسترسی کاربر و گروه کاربر بر روی فایل و پوشه‌ها در ویندوز

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

PermissionsCopy.cover1  300x157 - دانلود PermissionsCopy 2024.02.07.01 - نرم افزار کپی کردن دسترسی‌ها در ویندوز PermissionsCopy.cover2  300x157 - دانلود PermissionsCopy 2024.02.07.01 - نرم افزار کپی کردن دسترسی‌ها در ویندوز

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 511 کیلوبایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR