دانلود Strawberry Perl 5.38.2.2 – برنامه نویسی به زبان پرل در ویندوز

دانلود Strawberry Perl 5.38.2.2 - برنامه نویسی به زبان پرل در ویندوز

 

دانلود Strawberry Perl

| برنامه نویسی به زبان پرل در ویندوز |

 

Strawberry Perl 5.38.2.2 نام یک توزیع رایگان و متن باز برای “پرل” در ویندوز است که به شما اجازه می‌دهد که بتوانید محیط این زبان برنامه نویسی را در ویندوز در دسترس داشته و اسکریپت‌ها یا اپلیکیشن‌های مدنظر خود را به این زبان بنویسید. زبان پِرل (Perl) یک زبان برنامه‌نویسی سطح بالا و تفسیری است که در دهه 80 میلادی توسط Larry Wall به وجود آمد. با وجود اینکه سال‌‌ها از آن زمان گذشته، اما هنوز هم هستند برنامه‌هایی که به این زبان نوشته شده و نیازمند دولوپرهایی مسلط به پرل هستند. اگر که به یک محیط مخصوص برنامه‌نویسی پرل احتیاج دارید، ما برایتان یکی از جدیدترین‌ها را آماده کرده‌ایم.

این برنامه یک محیط توسعه برای زبان پرل در ویندوز است. این مجموعه شامل نسخه‌های مختلف پرل، ماژول‌های مورد نیاز و ابزارهای توسعه مربوط به این زبان است. با استفاده از این ابزار، کاربران ویندوز می‌توانند به سادگی زبان پرل را نصب، پیکربندی و توسعه دهند. این محیط توسعه به کاربران امکان می‌دهد که به سرعت و با کمترین مشکلات فنی، برنامه‌های پرل خود را بنویسند، اجرا و تست کنند. این بسته همچنین با چندین ابزار مفید همراه است که به کاربران در فرایند توسعه و پیاده‌سازی کمک می‌کنند. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Strawberry Perl را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Strawberry Perl :

– دارا بودن بسته کامل و مخصوص توسعه به زبان پرل در ویندوز

– طراحی نزدیک به محیط توسعه پرل در ویندوز

– دارا بودن پرل باینری، کامپایلر و ابزارهای مورد نیاز

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Strawberry Perl.cover1  1 300x158 - دانلود Strawberry Perl 5.38.2.2 - برنامه نویسی به زبان پرل در ویندوز Strawberry Perl.cover2  1 300x158 - دانلود Strawberry Perl 5.38.2.2 - برنامه نویسی به زبان پرل در ویندوز

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 264 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR