دانلود ترینر بازی Fieldrunners 2 – روش هک بازی همراه با فیلم و آموزش

دانلود ترینر بازی Fieldrunners 2 – روش هک بازی همراه با فیلم و آموزش

 

دانلود ترینر بازی Fieldrunners 2 

 

باعث افتخار ماست که برای اولین بار در میان سایت های ایرانی دانلود ترینر بازی Fieldrunners 2 را برای شما کاربران عزیز یاس دانلود آماده کرده ایم . با توجه به استقبال خوب کاربران عزیز از این بازی زیبا و اعتیاد آور ، و با توجه به این که بعد از گذشت چند مرحله ی ابتدایی از بازی ، امتیازات کسب شده پاسخگوی مخاطب برای دریافت سکه و خرید سلاح های جدید نیست . تصمیم گرفتیم تا  بازی Fieldrunners 2 را با روشی ساده به اصطلاح هک کنیم و امتیازات و سکه های شما را در بازی چندین هزار برابر کنیم !

برای این کار کافیست نرم افزار را که در ادامه ی مطلب مشاهده می نمایید دانلود کرده و برای درک بهتر موضوع ، ویدئوی را که برای شما آماده کرده ایم که به زبان شیرین فارسی نیز می باشد ، مشاهده نمایید . توجه داشته باشید که باید تمامی مراحل را با توجه به فرمانی صوتی موجود در ویدئو قدم به قدم انجام دهید . تا با موفقیت هزاران سکه را به سکه های خود اضافه کنید و بیشتر از بازی لذت ببرید .

 

روش هک بازی Fieldrunners 2 :

1.  در پوشه ی CheatEngine62 فایلی با نام cheatengine-x86_64 وجود دارد که نرم افزار انجام هک را باید با دابل کلیک بر روی این گزینه باز کنید .

2. بعد از باز شدن نرم افزار . بدون اینکه کاری انجام دهید . بازی را اجرا کنید و از قسمت تنظیمات بازی را در حالتی قرار دهید که تمام صفحه نباشد ( برای اینکه هم نرم افزار و هم بازی را در صفحه مشاهده نمایید )

3. سپس بعد از انتخاب مرحله در نقشه بازی ، به قسمت مشخص شده در ویدئو بروید ( قسمت خرید آپشن های اضافی در بازی ) .

4. حالا بازی را با توجه به توضیحات در ویدئو از طریق نرم افزار انتخاب کنید . بعد از انتخاب . کلیک بر روی گزینه ی Open ، مقدار سکه های موجود در بازی را در قسمت  Value نرم افزار وارد نمایید . ( دقت کنید که بدون هیچ تغییری تعداد سکه را وارد نمایید )

5. بعد از وارد کردن تعداد سکه در قسمت Value در نرم افزار ، گزینه ی First scan را بزنید . حالا در بازی بر روی یکی از آپشن ها کلیکی کنید ( یعنی یکی از موارد را خرید کنید ) در ویدئو نیز این قسمت کاملا مشخص است . بعد از خرید تعداد سکه های شما در بازی اندازه ی خریدتان کم شده است ( 20 یا 30 و … سکه ) .

6. حالا تعداد سکه های جدید را در همان قسمت Value وارد کنید اما با این تفاوت که این بار بعد از وارد کردن تعداد سکه ، گزینه ی Next scan را میزنید . حال در پنجره ی روبرو مقدار سکه های وارد شده ی شما نمایش داده می شود . بر روی آن دابل کلیک کنید تا به قسمت پایین نرم افزار منتقل شود و بعد بر روی گزینه ی مشخص شده در ویدئو دابل کلیک کنید و مقدار 1 ملیون سکه را وارد کنید . بعد از وارد کردن 1 ملیون . در بازی مجدد یکی از آپشن ها را در همان صفحه که هستید خرید کنید . خواهید دید که سکه های شما به 1 ملیون سکه تبدیل شده است .

نکات کلیدی :

–      دوستان عزیز دقت کنید که برای اجرای هک موجودی سکه های شما باید بیشتر از 100 سکه باشد . که میتوانید با استفاده از گزینه ی شیر در فیسبوک و تویتر بیش از 100 سکه از بازی دریافت نمایند .

–      این روش را همان طور که در ویدئو میبینید اجرا کرده ام و نتیجه ی کار را هم در تعداد سکه های موجود در بازی من مشاهده مینمایید . پس سعی کنید روش ها را درست انجام دهید تا نتیجه لازم را بگیرید .

 

 

 

 

حجم حجم: 6 + 3 مگا بایت

دانلود دانلود: دانلود فیلم روش هک

دانلود دانلود: دانلود نرم افزار

رمز رمز: www.yasdl.com

منبع منبع: یاس دانلود

 

پاسخگوی مشکلات شما
اگر در این مطلب مسئله ای دارید کارشناسان ما در نجات رایانه پاسخگوی مسائل شما هستند تماس از طریق:
خط ثابت تهران (9092301788)
خط ثابت کشوری (9099071788)
سیم کارت همراه اول (99221788) کلیک کنید
سیم کارت رایتل (9099011788) کلیک کنید
تبليغاتراهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گـزارش خرابی لینـک مشاهده QR