ساخت ترکیب‌ های رنگی جذاب با امکان دریافت کدهای رنگی – hue.tools

ساخت ترکیب‌ های رنگی جذاب با امکان دریافت کدهای رنگی - hue.tools

 

ساخت پالت‌های رنگی جذاب با یک کلیک

| ترکیب، تشخیص و تغییر در رنگ با امکان دریافت کدهای رنگی |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک وب‌سایت جدید را معرفی خواهیم کرد که می‌توانید آن را به عنوان یک بسته‌ی پر امکانات برای کار با رنگ‌ها مورد استفاده قرار دهید. این وب‌سایت با هدف ساخت پالت‌های رنگی جذاب طراحی شده و شما می‌توانید با ورود به آن، انواع پالت‌های رنگی را با سلیقه‌ی خود بسازید. با این وب‌سایت، شما به سرعت می‌توانید ترکیب‌های رنگی دلخواه خود را از میان طیف وسیعی از پالت‌های رنگی ایجاد و سریعا به اطلاعات ترکیب‌های ساخته شده دسترسی پیدا کرده و آن را در وب‌سایت، طراحی‌های گرافیکی و … مورد استفاده قرار دهید.

این وب‌سایت که hue.tools نام دارد، در واقع یک جعبه ابزار رایگان و متن‌باز است که می‌توانید از آن برای ترکیب رنگ، تشخیص رنگ، تبدیل رنگ‌ و یا حتی دستکاری رنگ‌ها استفاده کنید. کلیه این امکانات، در قالب یک وب‌سایت کاملا رایگان در دسترس شماست تا بتوانید بسته به نیاز خود از رنگ‌های ایجاد و یا ترکیب شده، در طراحی سایت، عناصر گرافیکی، آیکون‌ها و … استفاده کنید. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

 

 

از طریق لینک hue.tools وارد وب‌سایت فوق شده و بسته به نیاز خود، کار با رنگ‌ها را شروع کنید.

hue.tools1  300x179 - ساخت ترکیب‌ های رنگی جذاب با امکان دریافت کدهای رنگی - hue.tools

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

hue.tools2  300x179 - ساخت ترکیب‌ های رنگی جذاب با امکان دریافت کدهای رنگی - hue.tools

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR