دانلود Easy Gamer Utility 1.3.26.0 – نرم افزار بهینه‌سازی عمر سخت افزار سیستم

دانلود Easy Gamer Utility 1.3.26.0 - نرم افزار بهینه‌سازی عمر سخت افزار سیستم

 

دانلود Easy Gamer Utility

| نرم افزار بهینه‌سازی عمر سخت افزار سیستم |

 

Easy Gamer Utility 1.3.26.0 نام یک ابزار جدید، ساده و کاربردی است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید با اعمال تنظیماتی ساده و سریع، سیستم خود را بهینه‌سازی و عمر آن را ارتقا دهید. این برنامه در واقع یک ابزار بهینه‌ساز جدید و کاربردی است که به شما اجازه می‌دهد بتوانید موارد متعددی را در کامپیوتر خود ترمیم و بهینه‌سازی کنید تا بدین ترتیب، پرفرمنس یستم ارتقا یافته و عملکردی روان را در آن تجربه کنید. بسیاری از گیمرهای پلتفرم PC، همواره به دنبال راهکارهایی برای بهینه‌سازی عملکرد کلی سیستم هستند تا بدین ترتیب، یک تجربه کاربردی بهتر را از بازی‌های خود داشته باشند. اگر که شما هم به دنبال راهکاری برای بالا بردن عمر سخت افزار سیستم هستید و می‌خواهید مراقبت‌های مخصوص سیستم را به طور دائمی انجام داده و همواره عملکردی باثبات از رایانه‌ی شخصی خود شاهد باشید، توصیه می‌کنیم فرصت استفاده از این ابزار کاربردی را از دست ندهید.

این برنامه به شما کمک می‌کند تا بتوانید اطلاعات اضافه‌ شامل کش و داده‌های موقت را پاک کنید و بدین ترتیب، عملکرد سیستم را برای اجرای بازی‌ها بهبود بخشید. همه این‌ها، تنها با یک کلیک در سیستم انجام می‌شود و این ابزار بدون نیاز به دخالت کاربر، بسیاری از تنظیمات را در ویندوز بهینه‌سازی می‌کند تا شما بتوانید از این طریق، پرفرمنس سیستم خود برای اجرای بازی‌ها را بالا ببرید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Easy Gamer Utility را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Easy Gamer Utility :

– امکان حذف فایل‌های کش شده

– امکان دسترسی به محل ذخیره سیو بازی‌ها

– امکان حذف کش کارت گرافیک و بهینه‌سازی پرفرمنس سیستم در اجرای بازی‌ها

– امکان برطرف کردن مشکلات شبکه‌ای در سیستم

– تغییر در اولویت تخصیص منابع سخت افزاری در زمان اجرای بازی‌ها

– دارا بودن محیط گرافیکی زیبا و کاربرسپند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Easy Gamer Utility.cover1  300x200 - دانلود Easy Gamer Utility 1.3.26.0 - نرم افزار بهینه‌سازی عمر سخت افزار سیستم Easy Gamer Utility.cover2  300x200 - دانلود Easy Gamer Utility 1.3.26.0 - نرم افزار بهینه‌سازی عمر سخت افزار سیستم

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR