فرمول نویسی آسان در اکسل با استفاده از هوش مصنوعی – GPT Excel

فرمول نویسی آسان در اکسل با استفاده از هوش مصنوعی - GPT Excel

 

فرمول نویسی آسان در اکسل با استفاده از هوش مصنوعی

| معرفی سرویس هوش مصنوعی GPT Excel |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که می‌توانید از طریق آن، روال فرمول‌نویسی خود در نرم افزار مایکروسافت اکسل را متحول کنید. مایکروسافت اکسل یکی از قدرتمندترین برنامه‌های صفحه‌گسترده بوده که توسط شرکت مایکروسافت توسعه یافته است. اکسل استفاده‌های متعددی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان  محاسبات ریاضی، نمودارسازی داده‌ها، مدیریت و ذخیره‌سازی اطلاعات و… اشاره کرد.

از جمله قابلیت‌های برجسته اکسل می‌توان به ایجاد فرمول‌های پیچیده، تجزیه و تحلیل داده‌ها با استفاده از جدول، ایجاد نمودار‌های متنوع، و امکان وارد کردن و ویرایش داده‌ها با حجم بالا اشاره کرد. این برنامه یکی از ابزارهای اصلی مدیریت داده‌ها و انجام تحلیل‌های آماری برای شرکت‌ها و افراد حرفه‌ای است. در کنار این‌ها، وجود امکان فرمول‌نویسی در اکسل، از برجسته‌ترین امکانات آن است. اگر که شما نیز به یک هوش مصنوعی قوی احتیاج دارید که بتواند فرمول‌های مدنظرتان را به صورت خودکار تولید کند، توصیه می‌کنیم این مطلب را تا پایان دنبال کنید. با این هوش مصنوعی، تنها کافی‌ست سلول‌های مدنظر خود را انتخاب و با وارد کردن پرامپ دلخواه خود، فرمول آماده‌ی آن را تحویل بگیرید. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

 

 

این وب‌سایت که هوش مصنوعی اکسل (GPT Excel) نام دارد، از طریق آدرس gptexcel.uk در دسترس است و شما می‌توانید از این قابلیت جذاب بهره ببرید.

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR