دانلود نمونه قالب هدایت کاربران از سایت به صفحات اجتماعی

دانلود نمونه قالب هدایت کاربران از سایت به صفحات اجتماعی

 

دانلود نمونه قالب هدایت کاربران از سایت به لینک‌های صفحات اجتماعی

| چگونه می‌توان قالبی مشابه تصویر فوق را در وب‌سایت ایجاد کرد؟ |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک تکه کد ساده‌ی اچ تی ام ال (HTML) را آماده کرده‌ایم که به کمک آن می‌توانید یک نمای بصری کاربرپسند مشابه با تصویر را برای کاربران وب‌سایت خود ایجاد کنید. همانطور که می‌دانید، این روزها شبکه‌های اجتماعی به دلیل حضور کاربران فعال بسیار زیاد در آن، از اهمیت ویژه‌ای برای صاحبان وب‌سایت و کسب و کارها برخوردار است و بسیاری از این افراد، ترجیح می‌دهند که بتوانند با مخاطبان خود در فضای مجازی نیز در ارتباط باشند. با توجه به اهمیت بالای این موضوع، برای شما عزیزان یک تکه کد ساده را آماده کرده‌ایم که با قرار دادن آن در وب‌سایت خود می‌توانید به مانند روش فوق، راه‌های ارتباطی وب‌سایت خود را با مخاطب در میان بگذارید.

اگر که کمی در زمینه‌ی طراحی وب مهارت داشته باشید، استفاده از این تکه کد نباید چندان سخت و دشوار باشد. شما می‌توانید با قرار دادن این قالب در وب‌سایت خود، صفحه‌ای مشابه را ایجاد کرده و راه‌های ارتباطی در شبکه‌های اجتماعی را در دسترس مخاطب قرار دهید. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

 

 

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : HTML
  • حجم : 10 کیلوبایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR