دانلود Talend API Tester – Free Edition 25.12.0 – افزونه تست API برای گوگل کروم

دانلود Talend API Tester - Free Edition 25.12.0 - افزونه تست API برای گوگل کروم

 

دانلود Talend API Tester – Free Edition

| افزونه تست API برای گوگل کروم |

 

Talend API Tester – Free Edition 25.12.0 نام یک افزونه جدید، کاربردی و مفید برای افرادی است که می‌خواهند از طریق مرورگر خود و بدون نیاز به هیچ ابزار جانبی دیگری، APIها را تست کنند. این افزونه، یک ابزار قدرتمند برای تست و سنجش عملکرد API‌هاست که توسط Talend توسعه یافته است. این افزونه به توسعه‌دهندگان API امکانی می‌دهد که بتوانند به سادگی و با دقت API‌های خود را تست کنند و پاسخ‌های که از سمت سرور دریافت می‌شود را بررسی کنند.

این افزونه امکانات بسیاری ارائه می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به ثبت و مدیریت توالی‌های تست، تولید اتوماتیک مستندات تست و گزارش‌دهی کامل از نتایج تست اشاره کرد. این ابزار به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا به سرعت و با دقت عملکرد API خود را بررسی و بهینه‌سازی کنند. استفاده از این افزونه برای توسعه‌دهندگان و توسعه‌دهندگان API بسیار مفید است. با استفاده از این ابزار، آن‌ها می‌توانند به راحتی عملکرد API‌های خود را تست و ارزیابی کنند، خطاهایی که ممکن است در هنگام استفاده از API به وجود آید را شناسایی کنند و اطمینان حاصل کنند که API آن‌ها به درستی عمل می‌کند. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Talend API Tester را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Talend API Tester :

– امکان برقراری ارتباط با APIهایی از نوع REST/HTTP

– قابلیت مشاهده و جستجوی APIهای تست شده

– قابلیت ذخیره و مرتب‌سازی APIها

– امکان دریافت پاسخ سرور در هر ریکوئست و بررسی آن‌ها

– قابلیت خروجی گرفتن در فرمت Postman Collections, OAS, OpenAPI, HAR

 

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Talend API Tester.cover1  300x188 - دانلود Talend API Tester - Free Edition 25.12.0 - افزونه تست API برای گوگل کروم Talend API Tester.cover2  300x188 - دانلود Talend API Tester - Free Edition 25.12.0 - افزونه تست API برای گوگل کروم

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : CRX
  • حجم : 5.91 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR