دانلود pixFront 1.25 – تصحیح تصاویر ثبت شده از زوایای غیرمستقیم

دانلود pixFront 1.25 - تصحیح تصاویر ثبت شده از زوایای غیرمستقیم

 

دانلود pixFront

| تصحیح تصاویر ثبت شده از زوایای غیرمستقیم |

 

pixFront 1.25 نرم افزاری جدید و کاربردی است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید تصاویر ثبت شده از زوایای غیرمستقیم را در سیستم خود تصحیح و صاف کنید. این برنامه، یک نرم افزار ویرایش عکس است که یکی از عملکردهای مهم آن، تبدیل عکس‌هایی از زوایای غیرمستقیم به تصاویر صاف و مستقیم است. به عنوان مثال، فرض کنید یک عکس از یک پنجره‌ی شیشه‌ای رنگی از یک زاویه جانبی گرفته شده باشد. این عکس از یک زاویه غیرمستقیم گرفته شده و نگاه نزدیک به آن از نمای رو به رو، مستطیل یا مربع دقیقی نخواهد بود. با استفاده از این برنامه و با انتخاب چهار گوشه‌ی اصلی تصویر، می‌توانید زاویه غیرمستقیم آن را تصحیح کنید.

اگر که از سوژه مورد نظر خود موفق نشده‌اید عکس خوبی بگیرید و به دنبال ابزاری هستید که بتواند عکس مورد نظر شما را برایتان از نظر زاویه‌ی پیش رو اصلاح کند، پیشنهاد می‌کنیم این ابزار را از دست ندهید. این نرم افزار با عملکرد فوق‌العاده‌ای که دارد، تصویر شما را به نحوی اصلاح می‌کند که گویی از رو به رو به ثبت رسیده باشد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار pixFront را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار pixFront :

– امکان چرخش و اصلاح زاویه تصویر ثبت شده

– سازگاری با فرمت‌های bmp, jpg, png, tiff, webp, ico, cur, pbm, pgm, ppm, xbm, xpm

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

pixFront.cover1  300x189 - دانلود pixFront 1.25 - تصحیح تصاویر ثبت شده از زوایای غیرمستقیم pixFront.cover2  300x189 - دانلود pixFront 1.25 - تصحیح تصاویر ثبت شده از زوایای غیرمستقیم

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 37.5 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR