ویژوال استودیو کد آنلاین با Github1s؛ چگونه پروژه‌های گیت‌هاب را به صورت آنلاین ببنیم؟

ویژوال استودیو کد آنلاین با Github1s؛ چگونه پروژه‌های گیت‌هاب را به صورت آنلاین ببنیم؟

 

ویژوال استودیو کد آنلاین با Github1s

| چگونه پروژه‌های گیت‌هاب را به صورت آنلاین ببنیم؟ |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که می‌توانید از طریق آن، پروژه‌های گیت‌هاب (GitHub) را در مواقع ضروری باز کرده و اطلاعات پروژه و متعلقات آن را مشاهده کنید. همانطور که می‌دانید، گیت‌هاب یک سرویس وب میزبانی مشترک از سیستم کنترل نسخه گیت است که امکان میزبانی و مشارکت در پروژه‌های نرم‌افزاری را فراهم می‌کند. این سرویس به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا پروژه‌های خود را در ریپازیتوری‌های ابری آن بارگذاری کرده و با دیگران به صورت همزمان به آن‌ها دسترسی داشته باشند. این امکانات و ویژگی‌ها باعث شده که گیت‌هاب به یکی از محبوب‌ترین ابزارهای مدیریت وب مبتنی بر گیت برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزار تبدیل شود.

اگر که شما هم از فعالان حوزه توسعه نرم افزار باشید، احتمالا به خوبی با گیت‌هاب و ساختار پروژه‌های آن آشنا هستید. در این مطلب، برای شما یک روش ساده را معرفی می‌کنیم که از طریق آن بتوانید یک نسخه آنلاین از ویژوال استودیو کد (Visual Studio Code) را برای باز کردن مستقیم پروژه‌های گیت‌هاب در دسترس داشته و بدون نیاز به دانلود پروژه، اطلاعات موجود در آن را مشاهده کنید. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

 

 

برای استفاده از ویژوال استودیو کد آنلاین Github1s، صفحه مربوط به ریپازیتوری مورد نظر را باز کرده و آدرس آن را به شکل زیر ویرایش کنید:

مثلا:

https://github.com/pandas-dev/pandas => https://github1s.com/pandas-dev/pandas

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR