آموزش ساخت تصاویر سوشیال مدیای 3 بعدی با هوش مصنوعی

آموزش ساخت تصاویر سوشیال مدیای 3 بعدی با هوش مصنوعی

 

آموزش ساخت تصاویر سوشیال مدیای 3 بعدی با هوش مصنوعی

| چگونه تصاویر ترند شده‌ی شبکه‌های اجتماعی را با هوش مصنوعی بسازیم؟ |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که می‌توانید از طریق آن، تصاویر دلخواه خود را با هوش مصنوعی بسازید. اگر که از فعالان شبکه‌های اجتماعی باشید، این روزها تصاویری با موضوع سوشیال مدیا به صورت 3 بعدی را در صفحه دوستان یا آشنایان خود مشاهده کرده‌اید. این تصاویر که همگی با استفاده از هوش مصنوعی ساخته شده‌اند، این روزها بسیار محبوب و پرطرفدار هستند. اگر که شما هم به دنبال ساخت تصویر اختصاصی خود هستید، این آموزش را تا پایان دنبال کنید.

همانطور که می‌دانیم، امروزه هوش مصنوعی با امکانات جذاب خود توانسته سر و صدای زیادی را در محافل علم و تکنولوژی به پا کند. یکی از ابزارهایی که با استقبال زیادی هم مواجه شد، پلتفرم تولید عکس با هوش مصنوعی بود. با توجه به اینکه DALL·E 3 به طور رایگان در Bing AI در دسترس است، با آموزشی که در این مطلب برای شما آماده کرده‌ایم، به راحتی می‌توانید تصاویر سوشیای مدلای 3 بعدی خود را بسازید. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

 

 

1- به DALL·E 3 وارد شوید.

 

2- پرامپ (دستور) زیر را وارد کنید.

Create a 3D illustration of an animated character sitting casually on top of a social media logo “نام شبکه اجتماعی مورد نظر”. The character must wear casual modern clothing such as jeans jacket and sneakers shoes. The background of the image is a social media profile page with a user name “نام کاربری شما” and a profile picture that match

 

3D illustration of an animated character.cover1  300x138 - آموزش ساخت تصاویر سوشیال مدیای 3 بعدی با هوش مصنوعی

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR