دانلود DisableAutoRestart – جلوگیری از ری‌استارت شدن خودکار سیستم

دانلود DisableAutoRestart - جلوگیری از ری‌استارت شدن خودکار سیستم

 

دانلود DisableAutoRestart

| جلوگیری از ری‌استارت شدن خودکار سیستم |

 

DisableAutoRestart ابزاری جدید، ساده و رایگان است که به کمک آن کاربر می‌تواند از ری‌استارت شدن خودکار سیستم در مواقع مختلف جلوگیری کند. این برنامه، به شما امکانی می‌دهد که بتوانید جلوی راه‌اندازی مجدد رایانه در پی نصب برنامه‌های مختلف، بروزرسانی‌های نرم افزاری و … را بگیرید. همانطور که می‌دانید، بسیاری از برنامه‌ها بعد از نصب شدن از کاربر، تقاضای راه‌اندازی مجدد می‌کند. این کار می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در برخی مواقع، امکان انجام آن برای کاربر وجود ندارد و شاید بهتر باشد که بتوان آن را به زمانی دیگر موکول کرد. اگر که شما هم به دنبال ابزاری برای جلوگیری از ری‌استارت خودکار سیستم در سناریوهای مشابه هستید، این برنامه می‌تواند به شما کمک کند.

تصور کنید که در حال کار بر روی پروژه مهمی هستید و به شکلی موثر بر روی کار خود تمرکز کرده‌اید. ناگهان، ویندوز به دلیل یک آپدیت خودکار، شما را مجبور به ری‌استارت می‌کند. این امر در برخی اوقات، منجر به از دست رفتن دیتا و اطلاعاتی می‌شود که کاربر در حال کار بر روی آن بوده است. ابزاری که در این مطلب برای شما آماده کرده‌ایم، با این هدف طراحی شده که جلوی انجام این امر را بگیرد و امکان ری‌استارت خودکار سیستم در هر سناریوی ممکن را ببندد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار DisableAutoRestart را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار DisableAutoRestart :

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

– مناسب برای جلوگیری از ری‌استارت خودکار سیستم در پی نصب برنامه و یا بروزرسانی‌های نرم افزاری

– قابلیت استفاده برای کاربران مبتدی تا حرفه‌ای

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : CMD
  • حجم : 10 کیلوبایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR