آموزش تایپ 10 انگشتی با بازی Z-Type

آموزش تایپ 10 انگشتی با بازی Z-Type

 

آموزش تقویت مهارت تایپ 10 انگشتی با بازی Z-Type

| هم بازی هم تقویت مهارت تایپ 10 انگشتی! |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که بتوانید با آن، مهارت تایپ 10 انگشتی خود را تقویت کنید. تایپ 10 انگشتی یک تکنیک تایپ که در آن از هر یک از 10 انگشت استفاده می‌شود. این تکنیک اغلب در شغل‌هایی که نیاز به تایپ سریع و دقیق دارند مانند اداری‌ها، دفاتر و کارهای برنامه‌نویسی استفاده می‌شود. هدف اصلی تایپ 10 انگشتی، افزایش سرعت و دقت تایپ است. با استفاده از این تکنیک، هر انگشت به نواحی خاصی از کیبورد اختصاص داده می‌شود و به صورت موازی و همزمان انگشتان را استفاده می‌کنیم تا کلمات و جملات را تایپ کنیم. این کار باعث می‌شود تا سرعت تایپ به طور چشمگیری افزایش یابد و به مرور زمان تمرین و استفاده مداوم، تایپ شما بسیار آسان و اتوماتیک شود.

این روزها روش‌های مختلفی برای یادگیری مهارت تایپ 10 انگشتی وجود دارد که می توانید با تمرین مداوم آن‌ها، این مهارت را تقویت کنید. در این مطلب از سایت یاس دانلود، یک بازی جدید را برای شما در نظر گرفته‌ایم که با هدف تقویت مهارت تایپ 10 انگشتی ساخته شده است. تنها کافی‌ست که این بازی را شروع کنید تا خود به خود به این تکنیک تایپ مسلط شوید. Z-Type یک بازی آنلاین آموزشی به صورت رایگان است. در این بازی، بازیکن باید لغات و عباراتی که در صفحه نمایش ظاهر می‌شوند را با استفاده از صفحه کلید تایپ کند تا به طور خودکار توسط یک فضاپیما شلیک شوند. هدف اصلی بازی، از بین بردن آیتم‌هایی است که با حروف فضاپیما تایپ می‌شوند، در حالی که باید از برخورد با آیتم‌هایی که با حروف خارج شده از کاریکاتورهای فضاپیما تشکیل می‌شوند، پرهیز کنید. سطوح و دشواری بازی به مرور زمان افزایش می‌یابد و با تایپ درست لغات، امتیازات به شما داده می‌شود. هم اکنون می توانید این آموزش مفید را در ادامه مطلب دنبال فرمایید.

 

 

 

به وب‌سایت zty.pe وارد شده و بازی را شروع کنید.

Z-Type نه تنها یک بازی سرگرم کننده است، بلکه مهارت تایپ شما را نیز تقویت می‌کند. بازیکنان می‌توانند سرعت و دقت تایپ خود را بازی کردن این بازی بهبود دهند. همچنین، سبک بازی، امتیازبندی و رتبه‌بندی آنلاین به شما امکان می‌دهد با دیگران رقابت کنید و جایگاه خود را بهبود دهید.

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR