دانلود HotKey79 2.0.0 – نرم افزار تعریف شرتکات برای اجرای برنامه‌ها در ویندوز

دانلود HotKey79 2.0.0 - نرم افزار تعریف شرتکات برای اجرای برنامه‌ها در ویندوز

 

دانلود HotKey79

| نرم افزار تعریف شرتکات برای اجرای برنامه‌ها در ویندوز |

 

HotKey79 2.0.0 نام یک ابزار جدید، کاربردی و مفید برای ویندوز است که به کمک آن می‌توان اپلیکیشن‌ها را به سادگی و با شرتکات اجرا کرد. همانطور که می‌دانید، شرتکات (میانبر) امکانی در ویندوز است که از طریق آن می‌توان با فشردن یک یا چند کلیک به طور ترکیبی بر روی کبرود، دستور و یا عملکرد خاصی را به اجرا درآورد. این ابزار که به صورت رایگان در این مطلب در دسترس شما قرار می‌گیرد، یک ابزار ساده و کاربردی است که در پس‌زمینه‌ی ویندوز فعالیت می‌کند تا شما بتوانید با تعریف کلیدهای میانبر برای دستورات مدنظر خود، آن‌ها را اجرا کنید.

شرتکات در ویندوز به مجموعه‌ای از کلیدهای ترکیبی برای دسترسی به برخی از وظایف یا عملکردها می‌شود اشاره دارد. همانطور که گفته شد این کلیدها، ترکیبی از یک یا چند کلید و تعدادی کلید تابع هستند که با فشردن همزمان این آن، امکان دسترسی سریع‌تر و آسان‌تر به برخی از قابلیت‌ها و عملکردهای نرم‌افزارهای ویندوزی فراهم خواهد شد. اگر که به دنبال ابزاری برای اجرا کردن اپلیکیشن‌‌های ویندوزی با شرتکات هستید، این برنامه می‌تواند گزینه‌ی بسیار مناسبی برای شما باشد. این نرم افزار بدون هیچ پیچیدگی خاصی به شما قابلیتی می‌دهد که بتوانید دستور مدنظر خود برای اجرای برنامه را وارد کنید تا از این پس بتوانید در هر محیطی از این شرتکات‌ها استفاده کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار HotKey79 را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار HotKey79 :

– امکان نصب و راه‌اندازی سریع

– قابلیت کارکرد در محیط‌های مختلف ویندوز

– امکان باز کردن برنامه و دستورات مختلف با شرتکات‌های کاستومایز شده

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

HotKey79.cover1  300x217 - دانلود HotKey79 2.0.0 - نرم افزار تعریف شرتکات برای اجرای برنامه‌ها در ویندوز HotKey79.cover2  300x217 - دانلود HotKey79 2.0.0 - نرم افزار تعریف شرتکات برای اجرای برنامه‌ها در ویندوز

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

راهنمای نصب

دستورات مدنظر خود را در فایل hotkey79.conf وارد کنید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 50 کیلوبایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR