دانلود TopLang Desktop Lock Business 7.3.4.1 – قفل و محدود کردن عملیات در ویندوز

دانلود TopLang Desktop Lock Business 7.3.4.1 - قفل و محدود کردن عملیات در ویندوز

 

دانلود TopLang Desktop Lock

| قفل و محدود کردن عملیات در ویندوز |

 

TopLang Desktop Lock Business 7.3.4.1 نام یک ابزار جدید، کاربردی و مفید است که می‌تواند سیستم شما را قفل و عملکرد آن را بر اساس نیاز شما محدود کند. این برنامه پس از اجرا، صرفا به تعداد انگشت‌شماری از برنامه‌های مورد نظر شما اجازه‌ی کارکرد خواهد داد که این موضوع می‌تواند برای سیستم‌های ادارات، کافی‌نت‌ها و یا سیستم‌هایی با قابلیت کاربرد برای عموم در مترو، فرودگاه و … کاربردی باشد. این نرم افزار در واقع یک ابزار صفحه مجازی برای ویندوز است که یک حالت قفل جدید را در سیستم فعال می‌کند که شما بتوانید بدین طریق عملکرد سیستم خود را بسته به موقعیت و شرایط محدود کنید.

عملکرد اصلی این نرم افزار بدین صورت است که اجازه می‌دهد بتوانید دسکتاپ‌های مجازی را ایجاد و کاربران را به استفاده‌ی شمار مشخصی از برنامه‌ها محدود کنید. این نرم افزار، دسکتاپ‌های مجازی را به شکلی نزدیک به حالت واقعی ایجاد می‌کند تا کاربران در آن احساس مجازی بودن نداشته باشند. بدین ترتیب، شما می‌توانید سیستم خود را بر روی دسترسی‌های غیرمجاز قفل کرده و صرفا آن را به اجرا و کارکرد چند برنامه مشخص طبق لیست مورد نظر خود محدود کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار TopLang Desktop Lock را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار TopLang Desktop Lock :

– امکان قفل و محدود کردن عملیات در ویندوز

– امکان محدودسازی دسترسی به برنامه ها، اسناد، شرتکات‌ها، آدرس‌های اینترنتی و …

– دارا بودن رابط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

TopLang Desktop Lock.cover1  300x240 - دانلود TopLang Desktop Lock Business 7.3.4.1 - قفل و محدود کردن عملیات در ویندوز TopLang Desktop Lock.cover2  300x237 - دانلود TopLang Desktop Lock Business 7.3.4.1 - قفل و محدود کردن عملیات در ویندوز

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR