آموزش غیرفعال کردن کیبورد با شرتکات در ویندوز

آموزش غیرفعال کردن کیبورد با شرتکات در ویندوز

 

آموزش غیرفعال کردن کیبورد با شرتکات در ویندوز

| چگونه می‌توان صفحه کلید ویندوز را موقتا غیرفعال کرد؟ |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که می‌توانید به کمک آن، تنها با فشردن یک کلید ترکیبی (شرتکات)، کیبورد سیستم را به طور کامل غیرفعال کنید. اگر که فرزند کوچک دارید که در نزدیکی سیستم خود او را نگه می‌دارید و از خطاهای نوشتاری حین تایپ کردن هراس دارید، این برنامه می‌تواند یک راهکار بسیار عالی برای غیرفعال کردن موقت کیبورد باشد. با این ابزار شما در واقع کیبورد خود را موقتا قفل می‌کنید تا در زمان مناسب، بتوانید مجددا آن را فعال کنید.

کیبورد لاکر، ابزاری است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید این کار را در سیستم انجام دهید. تنها کافی‌ست که این ابزار را نصب و با اعمال تنظیماتی ساده و سریع، این امکان را در سیستم فعال کنید. اگر که شما هم برای تجربه این قابلیت آماده هستید، پیشنهاد می‌کنیم ما را تا پایان همراهی کنید. هم اکنون می توانید این آموزش مفید را در ادامه مطلب دنبال فرمایید.

 

 

 

1- نرم افزار Keyboard Locker را از لینک قرار گرفته در بخش پایانی این مطلب دانلود و محتوای آن را از حالت فشرده خارج کنید. فایل زیر در این بسته برای انجام این عمل نیاز است:

“KeyboardLocker.exe”

KeyboardLocker.cover1  300x153 - آموزش غیرفعال کردن کیبورد با شرتکات در ویندوز

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

2- فایل فوق را اجرا کنید. اکنون باید آیکون کیبورد در بخش System Tray/Notification نمایش داده شود.

KeyboardLocker.cover2  300x94 - آموزش غیرفعال کردن کیبورد با شرتکات در ویندوز

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

برای قفل کردن کامل کیبورد، Ctrl+Alt+L را بزنید. اکنون، آیکون فوق باید به شکل زیر تغییر کند.

KeyboardLocker.cover3  300x94 - آموزش غیرفعال کردن کیبورد با شرتکات در ویندوز

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

برای فعال‌سازی مجدد، کافی‌ست عبارت “unlock” را با کیبورد تایپ کنید تا مجددا کیبورد شما فعال شود.

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR