دانلود Xelitan Hash Calculator 1.2 – بررسی و نمایش هش فایل ها

دانلود Xelitan Hash Calculator 1.2 - بررسی و نمایش هش فایل ها

 

دانلود Xelitan Hash Calculator

| بررسی و نمایش هش فایل ها |

 

Xelitan Hash Calculator 1.2 نام یک ابزار جدید، کاربردی و رایگان به منظور بررسی و نمایش مقدار “هش” (Hash) فایل‌ها در ویندوز است که می‌تواند به سادگی و سرعت، این مقادیر را به تفکیک هر فایل به شما نمایش دهد. این دست از نرم افزارها که معمولا با عنوان محاسبه‌گر هش شناخته می‌شوند، وظیفه محاسبه و ایجاد مقادیر هش برای فایل‌ها را دارند. مقادیر هش یک نوع از مقادیر است که براساس الگوریتم‌های هش محاسبه می‌شود و به صورت یک رشته یا عدد یکتا نمایش داده می‌شود. این مقادیر هش به عنوان امضای دیجیتالی برای تأیید صحت فایل‌ها و متن‌ها استفاده می‌شود.

با استفاده از نرم افزارهای مخصوص این کار، شما می توانید فایل‌های مختلف را انتخاب کرده و مقدار هش متناظر آنها را محاسبه کنید. این مقادیر هش می توانند برای تأیید صحت و عدم تغییر در فایل‌ها استفاده شوند؛ زیرا حتی یک تغییر کوچک در فایل باعث تغییر کامل در مقدار هش می شود. به طور کلی باید بدانیم که همه فایل‌ها در کامپیوتر، دارای یک اثر مخصوص با نام “هش” دیجیتالی هستند که می‌توان اصالت هریک را با آن تایید کرد. بنابراین اگر که شما دو نسخه ظاهرا یکسان از یک فایل را در اختیار داشته باشید، تنها در صورتی می‌توان گفت که آن‌ها دقیقا یکسان هستند که مقدار هش آن‌ها باهم یکسان باشد. از این تکنیک، برای تایید اصالت فایل‌های دیجیتالی دانلود شده از اینترنت استفاده می‌شود و کاربر می‌تواند از این طریق، جلوی دسترسی غیرمجاز به سیستم از طریق بدافزارها و … را بگیرد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Xelitan Hash Calculator را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Xelitan Hash Calculator :

– پشتیبانی از 10 الگوریتم مختلف هش

– پشتیبانی از اسامی Unicode

– قابلیت کپی نتایج در کلیپ بورد

– امکان ذخیره نتایج در فایل

– قابلیت مقایسه hash/checksum

– یکپارچگی با ویندوز اکسپلورر

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Xelitan Hash Calculator.cover1  300x240 - دانلود Xelitan Hash Calculator 1.2 - بررسی و نمایش هش فایل ها Xelitan Hash Calculator.cover2  300x240 - دانلود Xelitan Hash Calculator 1.2 - بررسی و نمایش هش فایل ها

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.16 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR