هوش مصنوعی آنتروپیک کلود (Anthropic Claude)؛ یک رقیب جدی برای چت جی پی تی (ChatGPT) !

هوش مصنوعی آنتروپیک کلود (Anthropic Claude)؛ یک رقیب جدی برای چت جی پی تی (ChatGPT) !

هوش مصنوعی آنتروپیک کلود (Anthropic Claude)

| رقیب جدید چت جی پی تی (ChatGPT) با نام آنتروپیک کلود (Anthropic Claude)؛ |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، قصد معرفی یک سرویس جدید هوش مصنوعی را داریم که به ادعای سازنده‌ی آن، به سنبت چت جی پی تی (ChatGPT) و بینگ اِی آی (Bing AI)، خطاهای کمتری دارد. سال 2023، یکی از مهم‌ترین مسائلی که در دنیای علم و تکنولوژی سر و صدا کرد هوش مصنوعی بود. چت جی پی تی به عنوان اولین چت بات هوشمند معرفی شده در دنیا، توانست در مدت زمانی کوتاه، توجه میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا را به خود جلب کند. چت بات هوش مصنوعی ChatGPT، می‌تواند به بسیاری از کاربران در زمینه های مختلف کمک کند.

در کنار چت جی پی تی، شمار دیگری از ابزارهای هوش مصنوعی دیگر نیز معرفی شدند که در زمینه‌های مختلف کاربرد دارند. به تازگی، یک هوش مصنوعی جدید معرفی شده که Claude نام دارد و قادر است در کمتر از یک دقیقه، یک کتاب کامل را بخواند و آن را تحلیل کند! این قابلیت جذاب، برای بسیاری از دانشجویان، محققان و … می‌تواند مفید و کاربردی باشد. فرض کنید که می‌خواهید یک کتاب یا PDF را به طور کامل بخوانید و در نهایت چکیده‌ای از آن را بنویسید. این هوش مصنوعی به شما کمک می‌کند تا شما بتوانید کتاب‌ها را بخوانید و با سرعت بالا تحلیل و یک خلاصه دقیق را از آن بگیرید. هم اکنون می توانید این آموزش مفید را در ادامه مطلب دنبال فرمایید.

 

 

 

1- اکنون که در حال خواندن این مطلب هستید، Claude 2 پس از مدت‌ها در دسترس قرار گرفته و اکنون باید آن را یک رقیب جدی برای ChatGPT به شمار برد. برای ثبت نام، به IP آمریکا یا بریتانیا نیاز دارید؛ عضویت در Claude با ایمیل بوده و نیازی به تایید شماره همراه نیست. claude.ai

Claude.cover1  300x169 - هوش مصنوعی آنتروپیک کلود (Anthropic Claude)؛ یک رقیب جدی برای چت جی پی تی (ChatGPT) !

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR