آموزش تبدیل عکس به دات آرت (Dot Art)؛ چگونه عکس‌هایی با الگوی نقطه‌ای بسازیم؟

آموزش تبدیل عکس به دات آرت (Dot Art)؛ چگونه عکس‌هایی با الگوی نقطه‌ای بسازیم؟

آموزش تبدیل عکس به دات آرت (Dot Art)

| چگونه عکس‌هایی با الگوی نقطه‌ای بسازیم؟ |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که می‌توانید به کمک آن، از عکس‌های خود الگوهای نقطه‌ای بسازید. این دست از تصاویر را حتما شما هم در فضای وب دیده‌ و احتمالا به این فکر کرده‌اید که ساختن آن تا چه اندازه می‌تواند دشوار و زمان‌بر باشد! دات آرت، نوعی از تصاویر دیجیتالی هستند که در آن نقطه و کاراکترهای سیستمی اجزای تشکیل تصویر شما می‌باشند. معمولا این تصاویر را با لوگوها، نمادهای عجیب و غریب اسکلت و … در کرک‌های نرم افزار، بازی‌ها و … به خاطر داریم. در این مطلب از سایت یاس دانلود، به شما راهی را آموزش می‌دهیم که با آن شما هم بتوانید تصاویر دات آرت بسازید.

علاوه بر موارد ذکر شده، این روزها در فضای مجازی در بخش کامنت‌ها هم کاربران زیادی از این نوع تصاویر ارسال می‌کنند و احتمالا شما هم آن‌ها را دیده باشید. این دست تصاویر که نمونه آن در تصویر زیر قابل مشاهده است، از طریق نقطه و کاراکترهای استاندارد سیستمی ساخته می‌شوند و با استفاده از روش ساده و سریعی که در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم، به راحتی می‌توانید دات آرت اختصاصی خود را بسازید. هم اکنون می توانید این آموزش مفید را در ادامه مطلب دنبال فرمایید.

 

 

 

1- وارد این آدرس شوید.

2- در صفحه باز شده، از قسمت Brightness، مقادیر Width و Height را بر روی 50 تنظیم کنید.

ImageToDots.cover1  300x139 - آموزش تبدیل عکس به دات آرت (Dot Art)؛ چگونه عکس‌هایی با الگوی نقطه‌ای بسازیم؟

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

3- حال از بالای صفحه، دکمه Choose file را کلیک و تصویر دلخواه خود را انتخاب کنید.

4- حال با کلیک بر روی Image to dots، نتیجه را تحویل بگیرید.

ImageToDots.cover2  300x139 - آموزش تبدیل عکس به دات آرت (Dot Art)؛ چگونه عکس‌هایی با الگوی نقطه‌ای بسازیم؟

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR