تصحیح کردن رایتنگ با هوش مصنوعی – ترجمه و تبدیل دقیق متون از یک زبان به زبان دیگر (مثلا از فارسی به انگلیسی)

تصحیح کردن رایتنگ با هوش مصنوعی - ترجمه و تبدیل دقیق متون از یک زبان به زبان دیگر (مثلا از فارسی به انگلیسی)

تصحیح کردن رایتنگ با هوش مصنوعی

| ترجمه و تبدیل دقیق متون از یک زبان به زبان دیگر (مثلا از فارسی به انگلیسی) |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، قصد معرفی یک سرویس جدید هوش مصنوعی را داریم که می‌تواند متون مورد نظر شما را از یک زبان به زبانی دیگر تبدیل کند و اصلاحات گرامر یا دستور زبان را نیز در طی این فرآیند به دقت رعایت کند. همانطور که می‌دانید، یکی از مهارت‌های اصلی در یادگیری زبان، رایتینگ (Writing) است. رایتینگ شما در چه سطحی است؟ آیا به خوبی می‌توانید یک نامه‌ یا ایمیل با ادبیات صحیح را به انگلیسی، فرانسه یا … بنویسید؟ معمولا در ابتدای آشنایی و کسب مهارت به یک زبان جدید، مهارت رایتینگ سخت و دشوار است. اگر که به دنبال یک دستیار هوش مصنوعی برای اصلاح مشکلات دستوری خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم دستیار دیپ ال (DeepL) را از دست ندهید.

هوش مصنوعی دیپ ال که چندی پیش در قالب یک محصول نرم افزاری حرفه‌ای در وب‌سایت یاس دانلود در دسترس قرار گرفت، تاکنون استقبال بی‌نظیری از سمت کاربران را تجربه کرده و هوش مصنوعی پیشرفته‌ی این ابزار، آن را به یک مترجم بسیار حرفه‌ای‌تر (حتی در مقایسه با مترجم گوگل) بدل کرده است. در این مطلب از سایت یاس دانلود، به شما آموزش خواهیم داد که چگونه بتوانید شما هم یک عبارت متنی فارسی را به انگلیسی تبدیل کرده و بدون نیاز به ویرایش و بازبینی دستوری آن، متن مورد نظر را به صورت حاضر و آماده تحویل بگیرید.  هم اکنون می توانید این آموزش مفید را در ادامه مطلب دنبال فرمایید.

 

 

 

1- ابتدا متن خود را به translate.google.com سپرده و آن را از فارسی به انگلیسی تبدیل کنید.

DeepL.cover1  300x139 - تصحیح کردن رایتنگ با هوش مصنوعی - ترجمه و تبدیل دقیق متون از یک زبان به زبان دیگر (مثلا از فارسی به انگلیسی)

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

2- به وب‌سایت deepl.com مراجعه کرده و از بخش بالا سمت چپ، دکمه‌ی مشخص شده در تصویر زیر را کلیک و DeepL Write را انتخاب کنید.

DeepL.cover2  300x138 - تصحیح کردن رایتنگ با هوش مصنوعی - ترجمه و تبدیل دقیق متون از یک زبان به زبان دیگر (مثلا از فارسی به انگلیسی)

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

3- اکنون متنی که در مرحله اول به انگلیسی تبدیل کرده و یا از قبل نوشته‌اید را در کادر مشخص شده وارد کنید تا نسخه ویرایش شده‌ی آن در سمت راست نمایش داده شود. در متن آماده شده می‌توانید قسمت‌های تصحیح شده را نیز مشاهده کنید.

DeepL.cover3  300x138 - تصحیح کردن رایتنگ با هوش مصنوعی - ترجمه و تبدیل دقیق متون از یک زبان به زبان دیگر (مثلا از فارسی به انگلیسی)

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR