لیست کامل ابزارهای هوش مصنوعی؛ آیا برای نیاز فعلی من، یک ابزار به‌خصوص هوش مصنوعی وجود دارد؟

لیست کامل ابزارهای هوش مصنوعی؛ آیا برای نیاز فعلی من، یک ابزار به‌خصوص هوش مصنوعی وجود دارد؟

لیست کامل ابزارهای هوش مصنوعی

| آیا برای نیاز فعلی من، یک ابزار به‌خصوص هوش مصنوعی وجود دارد؟ |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک سامانه جذاب و محبوب را برای معرفی آماده کرده ایم که به کمک آن می‌توانید ببینید که آیا برای نیاز فعلی شما، ابزار هوش مصنوعی در دنیا وجود دارد یا خیر؟ همانطور که می‌دانید،‌ این روزها شمار متعددی از ابزارهای هوش مصنوعی در دسترس هستند که هریک از آن‌ها برای نیاز خاصی تدارک دیده شده‌اند. از چت جی پی تی (ChatGPT) گرفته تا فایرفلای (Firefly) و انواع دیگر ابزارهای موجود، هرکدام وظیفه دارند به نحوی در انجام کارها به کاربران کمک کنند. چت جی پی تی را می‌توان به عنوان یک جرقه مهم در دنیای هوش مصنوعی به شمار برد؛ چرا که تا به امروز، این چت‌بات جذاب و محبوب توانسته به یک بحث داغ و جذاب برای علاقه‌مندان به علم و تکنولوژی در محافل مختلف بدل شود.

سوالی که برای بسیار از ما مطرح است این است که آیا برای نیاز فعلی ما در زمینه هوش مصنوعی،‌ ابزار به خصوصی در دسترس قرار دارد؟ شاید که خیلی از ما نیازی به برنامه‌نویسی با کمک چت جی پی تی، طراحی با فایرفلای و … نداشته باشیم و به جای آن، بخواهیم که مثلا عکسی از فضای داخلی نزل یا محل کار را به هوش مصنوعی بسپاریم تا بتواند دکوراسیون آن را به شکلی مدرن و یا حتی کلاسیک برایمان طراحی کند! روز به روز به شمار ابزارهای هوش مصنوعی افزوده می‌شود و نیاز به دیتابیسی که همه آن‌ها را به طور یکجا در دسترس قرار دهد نیز به خوبی احساس می‌شود. در این مطلب، وب‌سایتی را به شما معرفی می‌کنیم که با آن می‌توانید ببینید که آیا هوش مصنوعی برای نیاز فعلی شما ابزاری را در اختیار قرار می‌دهد یا خیر. هم اکنون می توانید این آموزش مفید را در ادامه مطلب دنبال فرمایید.

 

 

 

وارد وب سایت There’s An AI For That شده و از این طریق، لیست جامع ابزارهای هوش مصنوعی را به همراه معرفی مختصر از آن‌ها در دسترس داشته باشید.

theresanaiforthat.cover1  300x138 - لیست کامل ابزارهای هوش مصنوعی؛ آیا برای نیاز فعلی من، یک ابزار به‌خصوص هوش مصنوعی وجود دارد؟

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

برای مثال، در اینجا، عبارت Inner Decoration (دکوراسیون داخلی) جستجو شده و مجموعه ابزارهای هوش مصنوعی مرتبط با آن نمایش داده شده است.

theresanaiforthat.cover2  300x138 - لیست کامل ابزارهای هوش مصنوعی؛ آیا برای نیاز فعلی من، یک ابزار به‌خصوص هوش مصنوعی وجود دارد؟

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR