چت بات هوش مصنوعی Perplexity AI؛ رقیب جدید برای چت جی پی تی

چت بات هوش مصنوعی Perplexity AI؛ رقیب جدید برای چت جی پی تی

چت بات هوش مصنوعی Perplexity AI

| رقیب جدید برای چت جی پی تی |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، قصد معرفی یک سرویس جدید هوش مصنوعی را داریم که می‌تواند انواع سوالات کاربر را پاسخ دهد. این سرویس جذاب و محبوب را می‌توان یک رقیب جدید برای چت جی پی (ChatGPT) به شمار برد؛ زیرا که به مانند این چت‌بات شناخته، روز به روز بر تعداد کاربران آن افزوده می‌شود. چت‌بات جدید Perplexity.ai، یک موتور پاسخ‌گویی قوی است که هدف از توسعه آن، ارائه پاسخ‌هایی دقیق به پرسش‌ها با کمک مدل‌های زبانی بزرگ است. از این هوش مصنوعی می‌توانید سوال کنید و جواب‌های دقیق آن را به همراه منابع مشاهده نمایید.

مدل‌های زبانی آنلاین، این روزها به عوان بحثی داغ در محافل تکنولوژی شناخته می‌شود. آخرین چت بات هوش مصنوعی معرفی شده، Perplexity AI است. این هوش مصنوعی جدید می‌تواند به مانند یک سرچ انجین بسیار قوی عمل کند. زمانی که یک سوال را در آن طرح می‌کنید، این چت بات سراسر دنیای اینترنت را برای پاسخ به سوال شما زیر و رو می‌کند. نکته مهم درباره این چت بات، نمایش منبعی است که پاسخ سوال شما در آن یافت شده و این موضوع به شما اجازه خواهد داد تا به سرعت بتوانید به پاسخی قابل اطمینان و با منبع پیرامون سوال خود برسید. هم اکنون می توانید این آموزش مفید را در ادامه مطلب دنبال فرمایید.

 

 

 

1- این چت‌بات جدید و قدرت گرفته از هوش مصنوعی از طریق وب‌سایت perplexity.ai قابل دست‌یابی است.

در اینجا، نمونه‌ای از عملکرد این چت بات هوش مصنوعی در حالت رایگان (و بدون ثبت نام) را مشاهده می‌کنید:

Perplexity AI.cover1  300x139 - چت بات هوش مصنوعی Perplexity AI؛ رقیب جدید برای چت جی پی تی

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

Perplexity AI.cover2  300x139 - چت بات هوش مصنوعی Perplexity AI؛ رقیب جدید برای چت جی پی تی

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR