دانلود Borderless Gaming 9.5.6 – اجرای تمامی بازی‌ها در سیستم به صورت تمام صفحه

دانلود Borderless Gaming 9.5.6 - اجرای تمامی بازی‌ها در سیستم به صورت تمام صفحه

 

دانلود Borderless Gaming

| اجرای تمامی بازی‌ها در سیستم به صورت تمام صفحه |

 

Borderless Gaming 9.5.6 نام یک ابزار جدید، کوچک و کاربردی است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید ویدیو گیم‌های دلخواه خود را در حالت تمام صفحه بازی کنید. همانطور که می‌دانید، بعضا پیش می‌آید که یک بازی به‌خصوص را در سیستم نصب و در زمان اجرا متوجه شوید که بازی مذکور فقط در حالت پنجره‌ای قابل بازی کردن است؛ یا به بیانی نمی‌توان آن را تمام صفحه کرد. در این مطلب، یک ابزار جدید و کاربردی را برای شما آماده کرده‌ایم که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید چنین مشکلی را یک بار برای همیشه برطرف کرده و تمام بازی‌های این‌چنینی را به صورت تمام‌صفحه در سیستم اجرا کنید.

برای کارکرد این برنامه، در ابتدا باید مطمئن شوید که بازی یا برنامه‌ مورد نظر در حالت پنجره‌ای است. ایده پشت این ابزار این است که با آن بتوانید هر برنامه یا بازی را در حالت تمام صفحه باز کنید. بسیاری از برنامه یا بازی‌ها، به طور پیش‌فرض از امکان تمام صفحه شدن محرومند. بنابراین می‌توان گفت که از این ابزار هم می‌توان برای بازی‌ها و هم برای برنامه‌ها استفاده کرد و ریسک اشتباهات تصادفی در حین جابه‌جایی در بین پنجره‌ها، فشردن‌های مداوم Alt+Tab را به حداقل رساند. این نرم افزار دارای یک کارکرد ساده و آسان است که کاربر با آن می‌تواند هر برنامه یا بازی را به صورت فول اسکرین اجرا کند و تجربه بهتری را در حین کار با آن برنامه یا بازی داشته باشد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Borderless Gaming را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Borderless Gaming :

– امکان استفاده برای بازی و برنامه‌های مختلف

– قابلیت تمام صفحه کردن تمامی پنجره‌های بازی یا برنامه

– رفع محدودیت اجرا نشدن برنامه و بازی‌ها به صورت فول اسکرین

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار : 

 

Borderless Gaming.cover1  300x169 - دانلود Borderless Gaming 9.5.6 - اجرای تمامی بازی‌ها در سیستم به صورت تمام صفحه Borderless Gaming.cover2  300x169 - دانلود Borderless Gaming 9.5.6 - اجرای تمامی بازی‌ها در سیستم به صورت تمام صفحه

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 4.11 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR