تشخیص متون تولید شده با هوش مصنوعی؛ چگونه متن‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی را تشخیص دهیم؟

تشخیص متون تولید شده با هوش مصنوعی؛ چگونه متن‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی را تشخیص دهیم؟

آموزش تشخیص متون تولید شده با هوش مصنوعی

| چگونه متن‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی را تشخیص دهیم؟ |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که می‌تواند با روشی ساده و سریع، متن‌های تولید شده به کمک هوش مصنوعی را تشخیص داده و به شما ثابت کند که آیا متن وارد شده توسط کاربر تولید شده یا اینکه ردپای هوش مصنوعی در آن وجود دارد! همانطور که می‌دانید، این روزها هوش مصنوعی و چت‌بات‌های هوشمندی همچون چت جی پی تی (ChatGPT)، به عنوان موضوعی داغ و جذاب در محافل علم و تکنولوژی شناخته می‌شوند. گفته می‌شد که هوش مصنوعی می‌تواند بسیاری از مشاغل را از بین ببرد و در این برهه، به درست یا غلط بودن این عبارت نمی‌پردازیم؛ در اینجا رجوع می‌کنیم به یکی از مشاغلی که احتمالا ردپای هوش مصنوعی در آن بسیار پررنگ خواهد بود و آن هم تولید محتوا است. چت جی پی تی، همین حالا می‌تواند به سرعت برای نیاز شما، محتوای متنی تولید کند؛ تنها کافی‌ست که از این چت‌بات بخواهید!

ولی سوالی که مطرح است، این است که آیا امکان تفکیک متون تولید شده توسط هوش مصنوعی و متون تولید شده توسط کاربر وجود دارد؟ در این مطلب از سایت یاس دانلود، یک سرویس جدید و رایگان را به شما معرفی می‌کنیم که با هدف تشخیص دادن متون تولید شده با هوش مصنوعی ساخته شده و شما با استفاده از آن به سادگی می‌توانید بفهمید که محتوای مورد نظر، اساسا توسط هوش مصنوعی تولید شده و یا به طور کامل از ذهن خلاق یک نویسنده یا تولیدکننده‌ی محتوا برآمده است.  هم اکنون می توانید این آموزش مفید را در ادامه مطلب دنبال فرمایید.

 

 

 

1- به وب‌سایت zerogpt.com وارد شوید.

zerogpt.cover1  300x98 - تشخیص متون تولید شده با هوش مصنوعی؛ چگونه متن‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی را تشخیص دهیم؟

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

2- متن دلخواه را در باکس مربوطه وارد کرده و Detect Text را کلیک کنید.

zerogpt.cover2  300x98 - تشخیص متون تولید شده با هوش مصنوعی؛ چگونه متن‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی را تشخیص دهیم؟

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

3- اکنون نتیجه‌ بررسی اینکه متن مورد نظر توسط هوش مصنوعی تولید شده یا نه در اختیار قرار می‌گیرد.

zerogpt.cover3  300x98 - تشخیص متون تولید شده با هوش مصنوعی؛ چگونه متن‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی را تشخیص دهیم؟

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR