دانلود WinSSHTerm 2.27.0 – اتصال به ریموت سرور با SSH

دانلود WinSSHTerm 2.27.0 - اتصال به ریموت سرور با SSH

 

دانلود WinSSHTerm

| اتصال به ریموت سرور با SSH |

 

WinSSHTerm 2.27.0 نام یک ابزار جدید و مجهز به رابط گرافیکی است که به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید از طریق کلاینت‌های SSH یعنی PuTTY و KiTTY به سرورهای خود ریموت بزنید. اگر که از فعالان حوزه شبکه باشید، به خوبی با این دو ابزار آشنا هستید و می‌دانید که هیچکدام از آن‌ها دارای رابط گرافیکی نیستند و کار با آن‌ها نسبتا دشوار است. در کنار این مشکلات، حتی امکان مدیریت چندین سشن مختلف نیز با آن‌ها مهیا نیست. ابزاری که در این مطلب در دسترس شما عزیزان قرار می‌دهیم، امکانی را فراهم می‌کند که بتوانید PuTTY و KiTTY را از طریق یک محیط کاربری زیبا و جذاب مدیریت کنید و از کلیه امکانات مورد نیاز خود نیز در طی ارتباط ریموت بهره‌مند شوید.

نصب و راه‌اندازی این ابزار بسیار ساده و آسان است و کاربر می‌تواند بعد از نصب بلافاصله به محیط این برنامه هدایت شده و یک نشست جدید ارتباط با ریموت سرور را آغاز نماید. این اپ به شما قابلیتی می‌دهد که بتوانید سشن‌های مختلف را در قالب تب‌هایی مجزا از هم قرار داده و به آسانی در بین آن‌ها سوئیچ کنید. حتی این امکان نیز وجود دارد که کاربر بتواند در یک زمان، چند ارتباط با سرورهای مختلف بگیرد و کانکشن‌ها را به طور همزمان مانیتور کند.هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار WinSSHTerm را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار WinSSHTerm :

– امکان استفاده ساده و آسان

– قابلیت ارتباط از طریق PuTTY, PuTTY Session Manager, MobaXterm, SuperPuTTY, mRemoteNG, MTPuTTY

– امکان انتقال آسان فایل (WinSCP)

– توانایی مدیریت چند کانکشن در یک پنجره

– مجهز بودن به محط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار : 

 

WinSSHTerm.cover1  300x160 - دانلود WinSSHTerm 2.27.0 - اتصال به ریموت سرور با SSH WinSSHTerm.cover2  300x160 - دانلود WinSSHTerm 2.27.0 - اتصال به ریموت سرور با SSH

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR