دانلود SilentRun 1.0 – اجرای برنامه‌ها در پس‌زمینه‌ی ویندوز

دانلود SilentRun 1.0 - اجرای برنامه‌ها در پس‌زمینه‌ی ویندوز

 

دانلود SilentRun

| اجرای برنامه‌ها در پس‌زمینه‌ی ویندوز |

 

SilentRun 1.0 نام یک ابزار کوچک، کاربردی و ساده به منظور اجرای برنامه‌ها در پس زمینه‌ی ویندوز است. با این برنامه، شما به راحتی می‌توانید چندین برنامه‌ی مختلف را انتخاب و آن‌ها را جهت اجرا به شکل خودکار و مخفیانه در پس‌زمینه تنظیم کنید. این نرم افزار می‌تواند پنجره‌ی برنامه و یا اینترفیس اصلی آن‌ها را مخفی کند تا بتوان ابزار مورد نظر را در واقع بدون نمایش پنجره‌ی مربوط به آن اجرا کرد. حتی برخی برنامه‌ها که در زمان و یا حین اجرا دارای صدا هستند هم این نرم افزار می‌تواند قابلیت سکوت را برای آن‌ها فعال کند تا اجرای آنان به شکلی کاملا مخفیانه در پس زمینه در جریان باشد.

بد نیست بدانید که بعد از بالا آمدن ویندوز، شمار بسیاری از پردازش‌ها و برنامه‌ها هستند که با قابلیت اجرای خودکار در پس زمینه کار می‌کنند. در واقع اینگونه ابزارها به دلیل سیستمی بودن این قابلیت را دارند که بتوانند بدون دخالت کاربر توان اجرایی شدن داشته و حتی امکان اطلاع از اجرای آن نیز وجود نداشته باشد. شما نیز با استفاده از این نرم افزار کاربردی و سبک، به راحتی می‌توانید هر پردازشی را در پس زمینه به حالت اجرا درآورید؛ آن هم بدون اینکه پنجره‌ی مربوط به نرم افزار قابل مشاهده و یا دسترس باشد. این ابزار، مخصوص مواقعی است که می‌خواهید یک ابزار مشخص در سیستم را در حالت اجرا حفظ کنید؛ آن هم بدون اینکه اثری از نمای ظاهری آن وجود داشته باشد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار SilentRun را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار SilentRun :

– امکان اجرای چندین برنامه به صورت مخفی در پس‌زمینه‌ی سیستم

– امکان مخفی‌سازی پنجره و اینترفیس نرم افزار

– امکان فعال‌سازی حالت سکوت برای برنامه‌ها

– امکان حفظ اجرای برنامه‌ها به صورت مخفی در سیستم

– دارا بودن کارکرد بسیار ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار : 

 

SilentRun.cover1  300x221 - دانلود SilentRun 1.0 - اجرای برنامه‌ها در پس‌زمینه‌ی ویندوز SilentRun.cover2  300x221 - دانلود SilentRun 1.0 - اجرای برنامه‌ها در پس‌زمینه‌ی ویندوز

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.20 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR