دانلود YogaDNS Pro 1.38 – دی ان اس کلاینت جدید و پیشرفته برای ویندوز

دانلود YogaDNS Pro 1.38 - دی ان اس کلاینت جدید و پیشرفته برای ویندوز

 

دانلود YogaDNS

| دی ان اس کلاینت جدید و پیشرفته برای ویندوز |

 

YogaDNS Pro 1.38 نام یک دی ان اس کلاینت جدید، پیشرفته و بسیار قدرتمند برای ویندوز است که می‌تواند به شکل خودکار، درخواست‌های DNS در سیستم را رهگیری کند تا بتوانی آن‌ها را بر روی دی انس اس سرورهای تعریف شده توسط خودتان با استفاده از پروتکل‌های مدرن پردازش کنید. این نرم افزار، در واقع یک ابزار تغییر دی ان اس در سطح سیستم است که به کمک آن شما می‌توانید تغییرات را صرفا در یک قسمت از سیستم اعمال کنید تا این تغییر در کلیه برنامه‌ها و سرویس‌ها اعمال گردد. شما با استفاده از این نرم افزار کاربردی می‌توانید درخواست‌های DNS در سیستم را شناسایی و آن‌ها را به سرورهای دلخواه خود ارسال کنید و به طریقی، قوانین دلخواه خود را برای برنامه طراحی و در شبکه پیاده‌سازی کنید.

یوگا دی ان اس، یک برنامه کاربردی مدرن و بسیار مفید است که هدف آن، بهبود نحوه عملکرد DNS با حل برخی از مهم‌ترین مشکلات آن است. این برنامه به شما قابلیتی می‌دهد که بتوانید چندین دی ان اس سرور را تعریف کنید و آدرس‌ها را با آن پردازش کنید. این نرم افزار به مدیران شبکه کمک می‌کند تا بتوانند از لو رفتن IP از روی DNS جلوگیری کنند. این نرم افزار می‌تواند به عنوان یک بسته امنیتی پر امکانات برای مدیران شبکه در مقیاس کوچک و بزرگ مورد استفاده واقع شود. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار YogaDNS را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار YogaDNS Pro :

– امکان کارکرد خودکار و یکپارچگی در سطح سیستم

– امکان رهگیری درخواست‌های سیستم و برنامه‌ها

– عدم نیاز به تنظیمات دستی DNS

– پشتیبانی از IPv4/IPv6

– امکان تعریف تعداد نامحدود دی ان اس سرور

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار : 

 

YogaDNS.cover1  282x300 - دانلود YogaDNS Pro 1.38 - دی ان اس کلاینت جدید و پیشرفته برای ویندوز YogaDNS.cover2  300x205 - دانلود YogaDNS Pro 1.38 - دی ان اس کلاینت جدید و پیشرفته برای ویندوز

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 8.04 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR