تشخیص خوردنی‌ ها و مواد سرطان زا بر اساس پژوهش‌های معتبر و رسمی

تشخیص خوردنی‌ ها و مواد سرطان زا بر اساس پژوهش‌های معتبر و رسمی

 

تشخیص خوردنی‌ ها و مواد سرطان زا

| چگونه اطلاعات درست و غلط درباره سرطان‌زا بودن خوراکی‌ها و مواد مختلف را تشخیص دهیم؟ |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک روش ساده و سریع را برای تشخیص سرطان‌زا بودن یا نبودن انواع اقلام خوراکی، مواد، گازهای صنعتی و … آماده کرده‌ایم تا یک بار برای همیشه، از شر اطلاعات شبه علمی و بعضا غیرواقعی موجود در سطح اینترنت خلاص شوید و بر اساس پژو‌هش‌های علمی به اطلاعات درست و واقعی پیرامون موضوع دلخواه خود برسید. با گسترش کاربرد شبکه اینترنت در زندگی‌ها، بسیاری از اطلاعات حتی علمی و تخصصی را هم در این بستر جستجو می‌کنیم. تحقیق و جستجو پیرامون موضوعات این‌چنینی خوب است؛ اما آیا مراجعی که اطلاعات خود را از آن کسب می‌کنیم، به اندازه‌ی کافی دقیق و قابل اطمینان هستند؟ به طور کلی می‌توان گفت که موضوعات تخصصی را بهتر است از مراجعی دنبال کرد که مبنای و یا مستندات علمی کافی داشته باشند. در همین راستا، گروهی از متخصصین در دانشگاه هاروارد، یک پایگاه اطلاعاتی جامع و قابل اعتماد را آماده کرده‌اند که می‌توان آن را دایره‌المعارف اطلاعات سرطان نامید.

با یک جستجوی مختصر در میان صفحات سلامت (چه وب سایت و چه شبکه‌های اجتماعی)، به حجم قابل توجهی از اطلاعات تخصصی در مورد سرطان زا بودن یا نبودن مواد خوراکی، گازهای مختلف و … می‌رسید. در بسیاری از مواقع، شاید حتی در رابطه با این ادعاها، جستجوی کافی هم انجام نداده و به آن اعتماد کنیم که در این مورد، مرتکب اشتباهی بسیار بزرگ خواهیم شد! به شما عزیزان هم پیشنهاد می‌کنیم ما را در ادامه این مطلب همراهی کرده و از پایگاه جامع اطلاعاتی پیرامون مواد خوراکی و سرطان زا بودن یا نبودن آن‌ها را بر اساس مستندات علمی دیدن کنید. هم اکنون می توانید این آموزش مفید را در ادامه مطلب دنبال فرمایید.

 

 

 

1- به وب‌سایت cancerfactfinder.org/search-the-factfinder مراجعه کنید. در این صفحه می‌توانید کلمه کلیدی مورد نظر خود را جستجو و اینتر را بزنید.

cancerfactfinder.cover1  300x139 - تشخیص خوردنی‌ ها و مواد سرطان زا بر اساس پژوهش‌های معتبر و رسمی

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

2- برای مثال،‌در این نمونه عبارت palm جستجو شده و کلیه شواهد و مستندات علمی پیرامون این روغن، در دسترس قرار گرفته است.

cancerfactfinder.cover2  300x139 - تشخیص خوردنی‌ ها و مواد سرطان زا بر اساس پژوهش‌های معتبر و رسمی

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR