دانلود IP-Sniffer 5.3.0.2174 – نرم افزار آی‌پی اسنیفر برای ویندوز

دانلود IP-Sniffer 5.3.0.2174 - نرم افزار آی‌پی اسنیفر برای ویندوز

 

دانلود IP-Sniffer

| نرم افزار آی‌پی اسنیفر برای ویندوز |

 

IP-Sniffer 5.3.0.2174 نام یک ابزار جدید، کاربردی و مفید به منظور اسنیف (شنود) کردن آدرس آی‌پی (IP) در شبکه است که می‌تواند بسیاری از نیازهای شبکه‌ای شما در سیستم را بدین طریق برطرف کند. همانطور که می‌دانید، یک متخصص شبکه یا فعال در حوزه IT، روزانه با شمار بسیاری از ابزارهای مخصوص سر و کار دارد. در واقع اگر که شما نیز به عنوان یک متخصص شبکه فعالیت دارید و می‌خواهید ترافیک شبکه را شنود کرده و جزئیات رد و بدل شدن دیتا را ببینید، این نرم افزار می‌تواند به عنوان راهکاری قابل اطمینان برای شما مورد استفاده قرار گیرد.

آی‌پی-اسنیفر، یک ابزار مبتنی بر خط فرمان است که می‌تواند ترافیک IP را کپچر کند و اطلاعات آن را برای شما به نمایش درآورد. این نرم افزار یک ابزار یکپارچه‌ی IPC برای ویندوز است که می‌تواند تمام ترافیک در حال رد و بدل شدن بین سیستم و شبکه را به شما نمایش دهد. طرز کار با این ابزار بسیار ساده و آسان است و متخصصین شبکه می‌توانند از طریق دستورات آماده‌ی آن در خط فرمان، به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار IP-Sniffer را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار IP-Sniffer :

– عملکرد مبتنی بر خط فرمان

– مناسب برای متخصصین شبکه و افراد فعال در حوزه IT

– توانایی نظارت بر اطلاعات رد و بدل شده بین سیستم و شبکه

– دارا بودن مستندات جامع و آسان برای یادگیری

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار : 

 

IP Sniffer.cover1  300x148 - دانلود IP-Sniffer 5.3.0.2174 - نرم افزار آی‌پی اسنیفر برای ویندوز IP Sniffer.cover2  300x157 - دانلود IP-Sniffer 5.3.0.2174 - نرم افزار آی‌پی اسنیفر برای ویندوز

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 15.2 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR