دانلود schrodinger PyMOL 2.5.5 x86/x64 – شبیه‌ساز ساختارهای مولکولی

دانلود schrodinger PyMOL 2.5.5 x86/x64 - شبیه‌ساز ساختارهای مولکولی

 

دانلود schrodinger PyMOL

| شبیه‌ساز ساختارهای مولکولی |

 

schrodinger PyMOL 2.5.5 x86/x64 نام یک محصول نرم افزاری جدید، قدرتمند و کاربردی به منظور شبیه‌سازی واقعی ساختارهای مولکولی است که به شما در زمینه‌های مختلف علمی کمک می‌کند تا بتوانید محاسبات و شبیه‌سازی لازم در علوم شمی و بیولوژی را انجام دهید. این برنامه، قابلیتی را در دسترس شما قرار می‌دهد که بتوانید ساختار مولکول‌های مختلفی همچون پروتئین، آمینو اسید و ارگان‌های مولکولی کوچک را با دقت و جزئیات بالا شبیه‌سازی کنید. این نرم افزار یکی از بهترین ابزارهای در دسترس برای این کار است و بسیاری از متخصصین علوم شیمی و بیولوژیک آن را در آزمایشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌دهند.

امروزه، با استفاده از یک دستگاه کامپیوتر و از طریق شبکه اینترنت می‌توان به راحتی هزاران ساختار پروتئینی را از وب‌سایت‌های مختلف دانلود و از این برنامه برای شبیه‌سازی آن استفاده کرد. با استفاده از این ابزار شما می‌توانید ساختارهای مختلف را زوم کنید و آن را از جهات مختلف مورد بررسی قرار دهید. این نرم افزار به شما کمک می‌کند که بتوانید روابط بین ساختارها و عملکرد مولکول‌ها را ببینید و از این راه، برای طراحی و بهتر کردن داروها استفاده کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار schrodinger PyMOL را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار schrodinger PyMOL :

– مناسب برای متخصصین شیمی و بیولوژی

– کاربرد گسترده برای مطالعه مولکول‌ها، جزئیات آن‌ها و …

– امکان طراحی و بهتر کردن عملکرد داروها از طریق مطالعه مولکول‌ها

– ساخته شده توسط متخصصین علم شیمی برای مطالعه رفتارهای مولکولی با بالاترین دقت

– دارا بودن محیط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

schrodinger PyMOL.cover1  300x169 - دانلود schrodinger PyMOL 2.5.5 x86/x64 - شبیه‌ساز ساختارهای مولکولی schrodinger PyMOL.cover2  300x169 - دانلود schrodinger PyMOL 2.5.5 x86/x64 - شبیه‌ساز ساختارهای مولکولی

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 511 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR