دانلود ElectraSoft First Alert Service Monitor 23.03.25 – نرم افزار نظارت بر سرویس‌های شبکه

دانلود ElectraSoft First Alert Service Monitor 23.03.25 - نرم افزار نظارت بر سرویس‌های شبکه

 

دانلود ElectraSoft First Alert Service Monitor

| نرم افزار نظارت بر سرویس‌های شبکه |

 

ElectraSoft First Alert Service Monitor 23.03.25 نام یک ابزار جدید، کاربردی و مفید برای ویندوز است که با استفاده از آن، کاربر می‌تواند کلیه سرویس‌های مبتنی بر اینترنت را در سیستم کنترل کند. با این برنامه، شما به آسانی می‌توانید کلیه سرویس‌هایی که در سیستم با اینترنت کار می‌کنند را مانیتور کرده و از صحت کارکرد آن‌ها در ساعات مختلف شبانه‌روز اطمینان حاصل کنید. کار اصلی این نرم افزار، اطمینان از عملکرد کلیه سرویس‌های آنلاین و اعلان نوتیفای در زمان‌های قطعی سرویس‌ها به کاربر است. از آنجا که سرویس‌ها و خدمات مبتنی بر اینترنت، از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و می‌بایست در ساعات مختلف شبانه‌روز آماده‌ی خدمت‌رسانی به مخاطبا نباشند، استفاده از یک ابزار نظارت‌گر می‌تواند تا حد زیادی به شما کمک کند تا از ضرر و زیان‌های احتمالی جلوگیری کنید. بدین صورت که به محض وقوع خرابی و یا قطعی در سرویس‌ها، شما به عنوان اولین نفر از این مشکل آگاه خواهید شد و می‌توانید نسبت به رفع و یا پیگیری برطرف کردن مشکل اقدام کنید.

این نرم افزار یک ابزار مانیتورینگ شبکه قوی برای نظارت بر سرویس‌های اینترنت/شبکه است. نظارت بر پروتکل‌های اینترنتی مانند HTTP, FTP, SMTP و … از جمله‌ی این خدمات هستند. این نرم افزار به شما قابلیتی م‌دهد که بتوانید سرویس‌های اینترنت، شبکه و روترهای اینترنتی را کنترل کنید. در صورت وقوع هرگونه خرابی در یک سرویس و یا وقوع رویدادی مشخص، به کاربر اعلانی داده می‌شود تا بتواند به سرعت از این موضوع مطلع شود.  هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار ElectraSoft First Alert Service Monitor را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار ElectraSoft First Alert Service Monitor :

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

– امکان تعریف ایونت‌های مختلف برای مانیتور کردن

– دارا بودن تنظیمات قابل انعطاف و ساده

– امکانات مختلف در زمینه‌ی ارسال اعلان هشدار به کاربر در مواقع خرابی یا قطعی

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

ElectraSoft First Alert Service Monitor.cover1  300x201 - دانلود ElectraSoft First Alert Service Monitor 23.03.25 - نرم افزار نظارت بر سرویس‌های شبکه ElectraSoft First Alert Service Monitor.cover2  300x155 - دانلود ElectraSoft First Alert Service Monitor 23.03.25 - نرم افزار نظارت بر سرویس‌های شبکه

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.66 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR