دانلود Windows Firewall Notifier 2.6 beta – فایروال هشداردهنده برای ویندوز

دانلود Windows Firewall Notifier 2.6 beta - فایروال هشداردهنده برای ویندوز

 

دانلود Windows Firewall Notifier

| فایروال هشداردهنده برای ویندوز |

 

Windows Firewall Notifier 2.6 beta نام نرم افزاری جدید کاربردی است که می‌تواند کلیه پردازش‌ها و سرویس‌ها را رصد کند و در مواقع دسترسی آن‌ها به کامپیوتر، به شما نوتیفای نمایش می‌دهد. بدین ترتیب، شما می‌توانید همواره سیستم خود را در حالتی امن نگاه دارید و جلوی دسترسی‌های غیرمجاز ویروس‌ها، بدافزارها و دیگر ابزارهای مخرب را بگیرید. با توجه به اینکه بسیاری از سیستم‌ها امروزه به صورت دائمی به اینترنت متصل هستند، همواره این خط وجود دارد که در صورت وجود یک رخنه امنیتی، تهدیدات سایبری مسیر خود را به سیستم پیدا کنند. اگر که شما نیز به دنبال راهی برای کنترل این رخدادها هستید، پیشنهاد می‌کنیم این ابزار جدید و کاربردی را از دست ندهید.

این نرم افزار با هدف ارتقای توانایی و قابلیت‌های فایروال ویندوز توسعه یافته و شما امکانی می‌دهد که بتوانید کلیه پردازش‌های موجود در سیستم را رصد کنید. در صورتی که پردازشی از سوی این برنامه مشکوک تشخیص داده شود، سریعا یک هشدار مخصوص برای شما به نمایش درمی‌آید که بتوانید با تایید یا رد آن، به طور دقیق این فرآیند را کنترل کنید. به طور پیش‌فرض، سیستم عامل ویندوز هیچکدام از کانکشن‌های خارج‌شونده از سیستم را کنترل نمی‌کند؛ این بدان معناست که احتمال دارد هریک از پردازش‌های سیستم به نحوی در حال دزدی و یا نشت دادن اطلاعات باشند و شما از آن آگاهی نداشته باشید. در این مطلب، ابزاری را برای شما عزیزان آماده کرده‌ایم که می‌تواند این موارد را کنترل کند و جلوی هرگونه خطر یا تهدید امنیتی این‌چنینی را بگیرد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Windows Firewall Notifier را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Windows Firewall Notifier :

– امکان نمایش نوتیفای در زمان دسترسی پردازش‌ها یا سرویس‌ها به اطلاعات کاربر

– جلوگیری از نشت یا دزدی اطلاعات توسط ویروس‌ها، بدافزارها و …

– امکان مسدود ساختن فعالیت‌ ابزارهای جاسوسی، بد افزارها و …

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Windows Firewall Notifier.cover1  300x201 - دانلود Windows Firewall Notifier 2.6 beta - فایروال هشداردهنده برای ویندوز Windows Firewall Notifier.cover2  300x201 - دانلود Windows Firewall Notifier 2.6 beta - فایروال هشداردهنده برای ویندوز

 



پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 52 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR