دانلود کتاب راهنمای اس کیو ال – SQL Pocket Guide: A Guide to SQL Usage, 4th Edition – PDF

دانلود کتاب راهنمای اس کیو ال - SQL Pocket Guide: A Guide to SQL Usage, 4th Edition - PDF

 

دانلود کتاب راهنمای اس کیو ال

| SQL Pocket Guide: A Guide to SQL Usage, 4th Edition – PDF |

 

کتاب راهنمای اس کیو ال (SQL Pocket Guide: A Guide to SQL Usage, 4th Edition – PDF) نام یک کتاب الکترونیکی (PDF) جدید، پرمحتوا و ارزشمند جهت یادگیری مهارت کوئری‌نویسی (SQL) مخصوص علاقه‌مندان به کار با پایگاه داده است. اگر که شما هم از SQL برای آنالیز دیتا، کوئری زدن یا … به عنوان فعالیت روزمره‌ی خود استفاده می‌کنید، این کتاب آموزشی می‌تواند در واقع یک راهنمای همیشه همراه برای شما باشد. در این کتاب، شما شاهد ده‌ها مثال مختلف هستید که SQL را با جزئیات به شما آموزش می‌دهد تا بتوانید از آن در سیستم‌های Microsoft SQL Server, MySQL, Oracle Database, PostgreSQL, SQLite استفاده کنید.

این کتاب، یکی از بهترین مراجع یادگیری زبان SQL برای کوئری نویسی است. در این ویرایش از کتاب، سعی بر آن است تا مخاطب به شکل جامع با کوئری‌نویسی و همچنین دستورات مورد استفاده برای اعمال تغییرات در دیتابیس آشنا شود. در این کتاب، شما می‌توانید با انواع داده و نحوه تبدیل آن‌ها به همدیگر و همنیطور دستورات REGEX، توابع ویندوز و … نیز آشنا شوید. پیشنهاد میکنیم کتاب راهنمای اس کیو ال (SQL Pocket Guide: A Guide to SQL Usage) را به صورت رایگان از ادامه ی مطلب دریافت نمایید.

 

نویسنده/مترجم: Alice Zhao
تعداد صفحات: 358
فرمت: کتاب PDF
زبان: انگلیسی

 

 

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : PDF
  • حجم : 6.06 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR