دانلود Quartz.NET 3.6.0 – پیاده‌سازی وظایف زمان‌بندی شده در برنامه‌های ویندوز

دانلود Quartz.NET 3.6.0 - پیاده‌سازی وظایف زمان‌بندی شده در برنامه‌های ویندوز

 

دانلود Quartz.NET

| پیاده‌سازی وظایف زمان‌بندی شده در برنامه‌های ویندوز |

 

Quartz.NET 3.6.0 نام یک کامپوننت جدید، رایگان و کاربردی است که به شما امکانی می‌دهد تا بتوانید وظایفی زمان‌بندی شده را در اپلیکیشن‌های دات‌نت (NET.) پیاده‌سازی کنید. این ابزار به شما قابلیتی می‌دهد که بتوانید برای برنامه‌های کوچک، ساده و یا حتی پیچیده‌ی خود، وظایفی زمان‌بندی شده با قابلیت اجرای خودکار را پیاده‌سازی کنید. این ابزار در واقع یک لایبرری جدید است که دولوپرها می‌توانند از آن برای ساخت وظایف زمان‌بندی شده با قابلیت اجرای خودکار در اپلیکیشن‌های خود استفاده کنند. این روزها بسیاری از اپلیکیشن‌های ویندوز و یا حتی وب، مجهز به وظایف زمان‌بندی شده هستند؛ وظایف یا تسک‌هایی می‌توانند در پی یک رویداد خاص در زمان مشخص به شکل خودکار اجرا شوند. در این مطلب، برای شما دولوپرهای دات‌نت، لایبرری جدیدی را آماده کرده‌ایم که چنین امکانی را برای پروژه‌های کوچک و بزرگ شما در دسترس قرار می‌دهد.

این ابزار را هم می‌توان به صورت مستقل و هم در داخل یک اپلیکیشن دیگر مورد استفاده قرار داد. شما با این لایبرری می‌توانید تسک‌های مختلف را بر اساس زمان‌های تعیین شده از سمت کاربر تعریف کنید و در برنامه اجرای آن را به شکل خودکار درآورید. این لایبرری می‌تواند شمار بسیاری از تسک‌ها را در قسمت زمان‌بندی خود مدیریت کنید؛ صرف نظر از اندازه و محیط برنامه‌ای که در آن استفاده می‌شود. این لایبرری که به صورت متن‌باز توسعه یافته، به دولوپرها امکانی می‌دهد که بتوانند اجرای دستورات و فرمان‌های سیستمی خود را به شکل خودکار درآورند.   هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Quartz.NET را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Quartz.NET :

– توانایی استفاده به صورت مستقل و یا لایبرری در محیط‌های دیگر

– فراهم‌سازی امکان تعریف تسک‌های مختلف و زمان‌بندی شده در پروژه‌های NET.

– دارا بودن کارکرد بسیار ساده و آسان

– توانایی هندل کردن شمار متعددی از تسک‌ها

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 59 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR