دانلود RestoreWindowPos 0.6.1 – حفظ موقعیت پنجره‌ها در سیستم‌های چند مانیتوره

دانلود RestoreWindowPos 0.6.1 - حفظ موقعیت پنجره‌ها در سیستم‌های چند مانیتوره

 

دانلود RestoreWindowPos

| حفظ موقعیت پنجره‌ها در سیستم‌های چند مانیتوره |

 

RestoreWindowPos 0.6.1 بنام یک ابزار جدید، کاربردی و ساده به منظور حفظ موقعیت پنجره‌ها در مواقعی است که بخواهید یک مانیتور دوم را به سیستم متصل و یا جدا کنید. اگر که شما هم در سیستم خود از چند مانیتوره استفاده و بسته به شرایط گاها مانیتوره ثانویه را جدا و مجددا متصل می‌کنید، این احتمال وجود دارد که در برخی شرایط، شاهد تغییر موقعیت پنجره‌های خود باشید. در واقع در چنین شرایطی، احتمال دارد که با متصل کردن مانیتور دوم، موقعیت فعلی پنجره‌ها تغییر کرده و بعد از جداسازی، دیگر به موقعیت قبلی خود برنگردند. در چنین مواقعی، پیش‌بینی کاربر این است که تغییری در موقعیت قرارگیری پنجره‌ها در مانیتور اول رخ ندهد؛ اما چنین نیست و گاها این موضوع باعث مشکلات متعددی می‌شود. در این مطلب، برای شما کاربران عزیز یک ابزار ساده را آماده کرده‌ایم که از بروز چنین مشکلی جلوگیری کرده و موقعیت پنجره‌ها را در همان محل اولیه حفظ می‌کند.

نصب و راه‌اندازی این برنامه سریع و ساده است و کاربر می‌تواند از طریق بخش System tray به آن دسترسی دشاته باشد. این نرم افزار به شما قابلیتی می‌دهد که بتوانید موقعیت دقیق پنجره‌ها پیش از متصل کردن مانیتور دوم را حفظ کرده و بعدتر سریعا همه چیز را به حالت قبل برگردانید. این نرم افزار همواره به شما این تضمین را می‌دهد که حتی با استفاده از مانیتور دوم هم، همیشه اندازه و محل قرارگیری پنجره‌ها برایتان ثابت بماند.  هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار RestoreWindowPos را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار RestoreWindowPos :

– امکان حفظ موقعیت و اندازه پنجره‌ها در سیستم‌های چند مانیتوره

– جلوگیری از جابه‌جایی پنجره‌ها در صورت قطع و وصل کردن مانیتور دوم

– دارا بودن کارکرد بسیار ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

RestoreWindowPos.cover1  300x75 - دانلود RestoreWindowPos 0.6.1 - حفظ موقعیت پنجره‌ها در سیستم‌های چند مانیتوره RestoreWindowPos.cover2  300x211 - دانلود RestoreWindowPos 0.6.1 - حفظ موقعیت پنجره‌ها در سیستم‌های چند مانیتوره

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 14.1 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR