دانلود Frogmore Computer Services Print Distributor 2023.1.2.1043 – توزیع درخواست‌های پرینت

دانلود Frogmore Computer Services Print Distributor 2023.1.2.1043 - توزیع درخواست‌های پرینت

 

دانلود Frogmore Computer Services Print Distributor

| توزیع درخواست‌های پرینت |

 

Frogmore Computer Services Print Distributor 2023.1.2.1043 نام یک ابزار جدید و کاربردی به منظور جلوگیری از شکل‌گیری صف پرینت برای کارمندان یک مجموعه است که می‌تواند بار موجود برای پرینت‌های کاغذی را در بین پرینترهای مختلف توزیع کند تا بدین ترتیب، از اتلاف وقت بر اثر زمان لازم جهت پرینت جلوگیری شود. این نرم افزار، مناسب برای شرکت‌ها، ادارات، بانک‌ها و … است که می‌خواهند بار پرینت‌های موجود برای یک پرینتر مشخص را کمتر کرده و به جای آن، درخواست‌های در صف را به دیگر پرینترها ارسال کنند. این قابلیت، به شما امکانی خواهد داد تا بتوانید یک پرینتر قابل دیدن برای کارکنان را تعریف کنید و کاربران صرفا بتوانند پرینت با یک پرینتر را انتخاب کنند؛ در ادامه، این برنامه وظیفه‌ی توزیع درخواست‌های پرینت را بر عهده می‌گیرد و داکیومنت‌ها را به پرینترهای خلوت و بدون صف ارسال می‌کند.

استفاده از پرینترهای سیاه و سفید و رنگی این روزها کاربرد گسترده‌ای در مراکز آموزشی، اداری و … دارند. کارکنان این بخش‌ها دائما در حال استفاده از پرینترهای موجود در مجموعه هستند و گاها استفاده از یک پرینتر مشغول می‌تواند داکیومنت‌های آ‌ن‌ها را در صف قرار دهد. اگر که به دنبال راه‌حلی برای این مشکل هستید و می‌خواهید پرینت‌های خود را با سادگی و سرعت بیشتری انجام دهید، نرم افزار فعلی بهترین گزینه‌ی پیش روی شماست. با این نرم افزار، شما می‌توانید درخواست‌های پرینت را در بین پرینترهای مختلف توزیع کنید تا بدین ترتیب، درخواست‌ها در بین پرینترها تقسیم شود و از اتلاف زمان جلوگیری گردد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Frogmore Computer Services Print Distributor را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Frogmore Computer Services Print Distributor :

– امکان برقراری تعادل باری در بین پرینترها

– جلوگیری از شلوغی بیش از اندازه‌ی یک پرینتر مشخص در زمان‌های شلوغی

– افزایش بازدهی پرینترها و کاهش زمان‌های لازم برای قرارگیری در صف

– امکان تعریف پرینتر مجازی برای انتخاب از سمت کارمندان و توزیع خودکار توسط برنامه

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Frogmore Computer Services Print Distributor.cover1  300x227 - دانلود Frogmore Computer Services Print Distributor 2023.1.2.1043 - توزیع درخواست‌های پرینت Frogmore Computer Services Print Distributor.cover2  257x300 - دانلود Frogmore Computer Services Print Distributor 2023.1.2.1043 - توزیع درخواست‌های پرینت

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 3.46 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR