دانلود 4dots Software Active Computer Usage Time Tracker 2.3 – نرم افزار نظارت بر زمان کار با سیستم

دانلود 4dots Software Active Computer Usage Time Tracker 2.3 - نرم افزار نظارت بر زمان کار با سیستم

 

دانلود 4dots Software Active Computer Usage Time Tracker

| نرم افزار نظارت بر زمان کار با سیستم |

 

4dots Software Active Computer Usage Time Tracker 2.3 نام یک ابزار جدید، رایگان و کاربردی به منظور مانیتور کردن زمان کار با سیستم است. این اپ به شما اجازه می‌دهد که بتوانید زمان کار با رایانه‌ را در ساعات مختلف شبانه‌روز مانیتور کرده و در بازه‌های زمانی مختلف از آن گزارش بگیرید. یکی از راه‌های موجود بر روی ارتقای بهره‌وری کارها این است که به شکلی دقیق بر روی کارهای انجام شده‌ی خود نظارت کنید. در واقع با این کار، می‌توانید احتمال هرگونه حواس‌پرتی در حین کارکرد روزمره را از بین ببرید و پرفرمنس کارهای خود را ارتقا دهید.

این نرم افزار از جمله راهکارهایی است که با آن می‌توانید مدت زمانی را که در رایانه شخصی خود می‌گذرانید، زیر نظر داشته باشید. این برنامه به گونه‌ای طراحی شده است که تا حد امکان برای تمامی دسته‌های کاربران قابل استفاده باشد. در واقع حتی کسانی که مهارت کمی در کار با رایانه دارند، با این برنامه به سادگی می‌توانند ارتباط برقرار کنند. کاربر می‌تواند به سادگی یک کلیک، فرآیند مانیتور و نظارت بر فعالیت‌های در حال انجام در سیستم را زیرنظر گرفته و با یک زمان‌سنج دقیق، اطلاعات دقیقی را از کارکرد روزانه‌ی سیستم به لحاظ زمانی به ثبت برساند. هم اکنون می توانید نرم افزار 4dots Software Active Computer Usage Time Tracker را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار 4dots Software Active Computer Usage Time Tracker :

– امکان مانیتور کردن زمان‌های فعالیت سیستم

– امکان نظارت بر زمان‌های کارکرد واقعی سیستم

– امکان مانیتور کردن فعالیت کارمندان و یا کودکان در سیستم

– امکان گزارش‌گیری از داده‌های کارکرد سیستم در بازه‌های زمانی مختلف

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

4dots Software Active Computer Usage Time Tracker.cover1  300x74 - دانلود 4dots Software Active Computer Usage Time Tracker 2.3 - نرم افزار نظارت بر زمان کار با سیستم 4dots Software Active Computer Usage Time Tracker.cover2  300x235 - دانلود 4dots Software Active Computer Usage Time Tracker 2.3 - نرم افزار نظارت بر زمان کار با سیستم

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 767 کیلوبایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR