دانلود Coder OSS Enterprise 0.13.4 x64 – پلتفرم متن باز ساخت و مدیریت فضاهای کاری دولوپرها

دانلود Coder OSS Enterprise 0.13.4 x64 - پلتفرم متن باز ساخت و مدیریت فضاهای کاری دولوپرها

 

دانلود Coder OSS

| پلتفرم متن باز ساخت و مدیریت فضاهای کاری دولوپرها |

 

Coder OSS Enterprise 0.13.4 x64 نام یک پلتفرم جدید و متن‌باز برای ساخت و مدیریت فضاهای کاری دولوپرها در سرویس‌های ابری مختلف است. این پلتفرم بر پایه جدیدترین و امن‌ترین تکنولوژی‌ها (SSH) و زیرساخت‌ها (Terraform) ساخته شده و این هدف را دنبال می‌کند که تهیه و دسترسی به فضاهای کاری راه‌دور برای ساز‌مان‌هایی در اندازه‌های مختلف ساده‌تر باشد. این برنامه، ایستگاه‌های کاری محلی (سیستم‌های مستقل) را به زیرساخت‌های ابری می‌برد؛ جایی که بهره‌وری توسعه‌دهندگان با نصب فوری منابع سرور ارتقا خواهد یافت و بدین ترتیب، کلیه داده‌ها در شبکه تحت کنترل قرار خواهد گرفت.

فضاهای کاری این برنامه، با Terraform ارائه می‌شوند؛ این در حالی است که برای شروع کار نیازی به یادگیری آن ندارید. این پلتفرم مجهز به چندین تمپلیت از پیش آماده است که در این محصول گنجانده شده و همه آن‌چیزی که Terraform ارائه می‌دهد را می‌توانید به شکلی ساده‌تر در دسترس داشته باشید. در این سیستم می‌توانید از هر WEB IDE که دوست دارید استفاده کنید. در واقع این پلتفرم یک راه‌حل رایج برای توسعه‌دهندگان و سازمان‌ها برای توسعه در فضاهای کاری میزبانی شده با سرویس‌های ابری است که این روزها به شکل مداوم به محبوبیت آن افزوده می‌شود. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Coder OSS را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Coder OSS :

– امکان انتقال توسعه نرم افزار در فضای ابری

– فراهم‌سازی پلتفرم تیمی برای خودکارسازی فضای کاری توسعه در زیرساخت کسب و کار

– سازگار با کسب و کارها در هر حجم و اندازه

– امکان مانیتور کرده زیرساخت توسعه

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Coder OSS.cover1  300x134 - دانلود Coder OSS Enterprise 0.13.4 x64 - پلتفرم متن باز ساخت و مدیریت فضاهای کاری دولوپرها Coder OSS.cover2  300x134 - دانلود Coder OSS Enterprise 0.13.4 x64 - پلتفرم متن باز ساخت و مدیریت فضاهای کاری دولوپرها

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 93.3 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR