دانلود Blue Marble Geographic Calculator 2023 Build 1105 x64 – نرم افزار تبدیل داده‌های جغرافیایی

دانلود Blue Marble Geographic Calculator 2023 Build 1105 x64 - نرم افزار تبدیل داده‌های جغرافیایی

 

دانلود Blue Marble Geographic Calculator

| نرم افزار تبدیل داده‌های جغرافیایی |

 

Blue Marble Geographic Calculator 2023 Build 1105 x64 نام یک محصول نرم افزاری جدید، پیشرفته و قوی در زمینه تبدیل و انتقال اطلاعات جغرفایایی و چالش‌های نقشه‌برداری است. این برنامه، ابزارهای دقیقی را در این حوزه در خود جای داده که از آن‌ها می‌توان برای تبدیل پارامترهای جغرافیایی، بررسی مساحت نواحی جغرافاییی و … استفاده کرد. این برنامه به شما متخصصین امکانی می‌دهد که بتوانید مختصات جغرافیایی و داده‌ها را با سهولت بسیار به همدیگر تبدیل کنید. این برنامه شامل یک پایگاه داده عظیم از پارامترهای جغرافیایی است که توانایی شما در زمینه‌های نقشه‌برداری، داده‌های لرزه‌نگار و اکتشاف انرژی را ارتقا می‌دهد.

این نرم افزار یکی از بهترین ابزارها در حوزه تبدیل و کار با داده‌های علوم جغرافیا و نقشه‌برداری است که متخصصین می‌توانند از امکانات آن نهایت بهره را ببرند. با این نرم افزار، جغرافیدانان می‌توانند داده‌های خود را در یک محیط کاربری جامع وارد کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را با سهولت بسیار از آن استخراج کنند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Blue Marble Geographic Calculator را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Blue Marble Geographic Calculator :

– پشتیبانی از خواندن و نوشتن سیستم‌های مختصات و تبدیل به/از Petrel CTL

– امکان دسترسی به کتابخانه ابری GeoCalc Geodetic Registery

– دارا بودن ابزار مدیریت پروژه برای پردازش داده‌ها و جریان‌های کاری

– امکان کار با داده‌های جرافیایی و استخراج داده از آن

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Blue Marble Geographic Calculator.cover1  300x146 - دانلود Blue Marble Geographic Calculator 2023 Build 1105 x64 - نرم افزار تبدیل داده‌های جغرافیایی Blue Marble Geographic Calculator.cover2  300x123 - دانلود Blue Marble Geographic Calculator 2023 Build 1105 x64 - نرم افزار تبدیل داده‌های جغرافیایی

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 242 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR