دانلود کتاب آموزش برنامه‌ نویسی جاوا (هد فرست جاوا) – Head First Java: A Brain-Friendly Guide, 3rd Edition – PDF

دانلود کتاب آموزش برنامه‌ نویسی جاوا (هد فرست جاوا) - Head First Java: A Brain-Friendly Guide, 3rd Edition - PDF

 

دانلود کتاب آموزش برنامه‌ نویسی جاوا (هد فرست جاوا)

| Head First Java: A Brain-Friendly Guide, 3rd Edition – PDF |

 

کتاب آموزش برنامه‌ نویسی جاوا (هد فرست جاوا) (Head First Java: A Brain-Friendly Guide, 3rd Edition – PDF) نام یک کتاب الکترونیکی (PDF) جدید، پرمحتوا و ارزشمند جهت یادگیری مهارت برنامه‌نویسی به زبان جاوا مخصوص علاقه‌مندان به این زبان برای کدنویسی است. با استفاده از این کتاب آموزشی، شما هم می‌توانید به شکل اصولی و قدم به قدم، کدنویسی به زبان جاوا را آموزش دیده و از این مهارت برای توسعه‌ی پروژه‌های شخصی یا کاری خود استفاده کنید. با توجه به گسترش فزاینده‌ی تکنولوژی‌های پرکاربرد در فضای دیجیتال، افراد فعال در حوزه برنامه‌نویسی این مسئولیت را به شکلی پررنگ در زندگی خود احساس می‌کنند که باید همواره در حال یادگیری مفاهیم و تکنولوژی‌های جدیدتر باشند. مسیر یادگیری از اهمیت بسیار زیادی در پیمایش این ماموریت برخوردار است؛ اگر که شما هم تصمیم خود را برای یادگیری جاوا قطعی کرده و اکنون به دنبال یک مرجع مناسب برای آن هستید، توصیه می‌کنیم کتاب آموزش برنامه‌نویسی به زبان جاوا را از دست ندهید.

نویسنده‌ی این کتاب آموزشی به عنوان یکی از متخصصین حوزه آموزش برنامه‌نویسی، سعی می‌کند که شما را برای یادگیری تشویق کند تا بتوانید همچون یک برنامه‌نویس جاوا فکر کنید. تسلط بر رنامه‌نویسی شی گرا به شیوه خاصی از تفکر نیاز دارد و صرفا محدود به طریقه‌ی کدنویسی نیست. هد فرست جاوا، کتابی است که با شروع مطالعه‌ی آن می‌توانید مسیر یادگیری مهارت برنامه‌نویسی به زبان جاوا را استارت زده و از این مهارت برای آینده‌ی شغلی خود بهره ببرید. پیشنهاد میکنیم کتاب آموزش برنامه‌ نویسی جاوا (هد فرست جاوا) (Head First Java: A Brain-Friendly Guide, 3rd Edition) را به صورت رایگان از ادامه ی مطلب دریافت نمایید.

 

نویسنده/مترجم: Bert Bates, Kathy Sierra
تعداد صفحات: 755
فرمت: کتاب PDF
زبان: انگلیسی

 

 

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : PDF
  • حجم : 53 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR